Kaşlarımı çok fazla aldırdım

Tarih Delisi

Centipat
Yer
Kayseri/Talas
Daha fazla  
Normalde kaştan, kıldan aşırı derecede rahatsız olan biriyim. Eskiden erkek berberi olan bir akrabamız var. Görüştüğümüzde ona kaşlarımı ip ile aldırıyorum. Bugün kaşımı incecik almasını istedim. Çok ince oldu. Eski hâli daha iyiydi. İple aldırdığım için aldırdığım kılların geri çıkmamasından korkuyorum. Kıllar geri çıkar mı? Çok endişeliyim.

@Tarih Delisi 7-10 gün arası eski haline dönmeye başlar. Bende alıyorum. 5 gün sonra falan aldığım yerler ufaktan tekrar çıkmaya başlıyor. 3 haftaya kadar da normal uzunluğuna gelmeye başlar.

@Tarih Delisi 7-10 gün arası eski haline dönmeye başlar. Bende alıyorum. 5 gün sonra falan aldığım yerler ufaktan tekrar çıkmaya başlıyor. 3 haftaya kadar da normal uzunluğuna gelmeye başlar.
Peki kaşlarınızı ne ile alıyorsunuz? İp kökünden aldığı için kıllar çıkmayacak diye korkuyorum.

Peki kaşlarınızı ne ile alıyorsunuz? İp kökünden aldığı için kıllar çıkmayacak diye korkuyorum.

Kendim cımbız ile alıyorum. Berbere gidince de ortasını ağda ile kenarları da ip ile düzeltiyor. Bir süre sonra tekrar uzamaya başlıyor. Yani şöyle özetleyeyim. Kıldan kurtuluşun yok. Lazer epilasyon yapmadığın sürece illaki tekrar çıkıyor.

Geri
Yukarı