Kasmayacak 6500 TL'ye kadar telefon önerisi

Bütçe
6500
Bence buna da bir bakın derim bu
Zira attıklarınızı parçalayacak AnTuTu puanına sahip 😁 Plus istemezseniz düzü daha uygun ama performans aynı.

Bence buna da bir bakın derim bu
Zira attıklarınızı parçalayacak AnTuTu puanına sahip 😁 Plus istemezseniz düzü daha uygun ama performans aynı.

Yenilenmiş cihaz alacağıma yurt dışı alırım. Ayrıca her şey AnTuTu'daki gibi olmuyor, bende 7+ vardı cihaz kanser ediyordu resmen, Redmi Note 10 Pro aldım daha memnunum şu an.

4yıldır Redmi Note 9 kullanıyorum herhangi bir sorun ile karşılaşmadım ayrıca Redmi karşıtı iseniz Samsung A14 de alabilir arkadaş

Redmi sevdalısıyım fakat performanslar kıyaslanamayacak kadar farklı. iPhone 8 Plus çok önde.

Yenilenmiş cihaz alacağıma yurt dışı alırım. Ayrıca her şey AnTuTu'daki gibi olmuyor, bende 7+ vardı cihaz kanser ediyordu resmen, Redmi Note 10 Pro aldım daha memnunum şu an.

Yenilenmiş cihaz algınızı yenilemenin vakti geldi bence. HB bilişim, cihazları bakanlık onaylı bir şekilde orijinal parçalarıyla yeniliyor ve çok uyguna satıyor, 1 yıl garantisi var ve garanti çok güzel ilgileniyor. Daha dün arkadaşım 12 mini aldı değişeni bile yoktu yenilenmiş cihaz almak çok mantıklı bu zamanda. Ayrıca 7 Plus ile 8 Plus arasında 100.000 AnTuTu puan farkı var 🙂🙂

Plus arasında 100.000 AnTuTu puan farkı var 🙂

Anlatmak istediğim kısım bu değil, bu cihazlar artık çok eski, istediği kadar AnTuTu puanı olsun bir yerden sonra ısınıyor veya başka sorunlar patlak veriyor. Çevremde IP 8 kullanan da vardı 7+ kullanan da vardı hepsi de benim 7+ ile yaşadığım kötü tecrübeleri yaşadıklarını dile getiriyorlardı.

Yenilenmiş cihaz algınızı yenilemenin vakti geldi bence. HB bilişim, cihazları bakanlık onaylı bir şekilde orijinal parçalarıyla yeniliyor ve çok uyguna satıyor, 1 yıl garantisi var ve garanti çok güzel ilgileniyor. Daha dün arkadaşım 12 mini aldı değişeni bile yoktu yenilenmiş cihaz almak çok mantıklı bu zamanda

Dediğiniz gibi ise güzel ama yine de 8+ yerine yurt dışı 0 cihaz almayı hala mantıklı buluyorum tek eksi yani garantisi olacaktır.

Anlatmak istediğim kısım bu değil, bu cihazlar artık çok eski, istediği kadar AnTuTu puanı olsun bir yerden sonra ısınıyor veya başka sorunlar patlak veriyor. Çevremde IP 8 kullanan da vardı 7+ kullanan da vardı hepsi de benim 7+ ile yaşadığım kötü tecrübeleri yaşadıklarını dile getiriyorlardı.

Dediğiniz gibi ise güzel ama yine de 8+ yerine yurt dışı 0 cihaz almayı hala mantıklı buluyorum tek eksi yani garantisi olacaktır.

Tercih meselesi biraz ya. Eski meski. Aynı fiyata alacağınız yurt dışı telefonlar Max 4K 30 FPS eis ile video çekecek IP8+ ise 4K 60 FPS ve OIS 😄 yurt dışı cihazda sorun çıkarsa ne yapacağım derdiyle gezeceğime IP8+ kullanırım. Siz 7+ta kötü anılar yaşamışsınız 8 ve üstü çok hızlı ve hala kullanılır. Adamlar hakkını veriyor ya. Gerçekten veriyorlar.

Ama şu konuda haklısınız ki ana cihaz olarak daha üst modeller alınmalı çünkü uygulama desteğini kesecekler vs. eski olmasından kaynaklı sorunlar çıkabilir. Ben o sorunlara razıyım o ayrı mesele :D

Yeni konular

Geri
Yukarı