Çözüldü Kasperksy Security Cloud Free yeterli midir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Akdeniz1

Hectopat
Makaleler
14
Yer
Sinop
Daha fazla  
Sorum basit yukarıdaki gibi. KSC 2021 olduğu için sorayım dedim, sürümden sürüme fark olabiliyor.

Ben şu anda KSC deneme sürümünü kullanıyorum (hala bitmedi, 10 gün var), yanında da tarama için MBAM kullanıyorum. Sizce Kasperky'ın deneme sürümü bitince yeni mail mi açayım yoksa Free sürümü yeterli olur mu?

Güvenliğe çok önem veriyorum çünkü;
Çocukluk fotoğraflarım bilgisayardaydı, ya kendi kendine silindi (virüsten) ya da ben yanlışlıkla sildim. Neyse, USB'de yedeği varmış, fotoğrafları tekrar bilgisayara atıp oradan fotoğraf olarak çıkartma durumumuz var. Bir de şu anda açılış sürem 3 saniye falan, çok bir süre değil, yine bu süreyi artırmayacak (Avast indirince 300, AVG indirince 250 olmuştu), KSC'yi silip onu indirdiğimde açılış süremi yavaşlatmayacak, sistemimi yormayacak bir antivirüs istiyorum

1615448093621.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kaspersky Free gayet yeterlidir. Öyle fazla sistem de tüketmiyor. Silip başka AV yüklemene veya başka mail açmana gerek yok. Free'den devam edebilirsin.
Boşuna okumuş o zaman :) Legal Windows kurun. Ucuz satılan lisanslardan da alıp kullanın.
Tam bitirmemişti zaten :D ancak Harddiskimiz çıktığı için yeni harddisk kurmuştuk zaten Laptobum 7 yıllık pek bir işlevi yok sadece dersler hem harddiske 350 TL verince gerek duymadık

Geri
Yukarı