Kaspersky 1 yıl 48TL

Formatlamayın sakın direkt. Ben o hatayı yaptım, lisans dolu görünüyor. Ancak böyle bir durumda bile destek ekibi her türlü yardımcı oluyor.
Bilgisayardan kaspersky programını silmem yeterli olur mu kurulumunu kaldırmak için? Yoksa destek ile görüşüp ekstra işlem mi yaptırmam gerekir?

Bilgisayardan kaspersky programını silmem yeterli olur mu kurulumunu kaldırmak için? Yoksa destek ile görüşüp ekstra işlem mi yaptırmam gerekir?
Bilgisayardan normal yolundan kaldırın, eğer sorun çıkarsa iletişime geçersiniz.

Onu nasıl yapıyorsunuz hocam?
İnternette arayın bulacaksınız, burada anlatırsam ceza yememem için çok şanslı olmam gerekiyor. :) Şu konudaki lisansı kullanıyorum:

İnternette arayın bulacaksınız, burada anlatırsam ceza yememem için çok şanslı olmam gerekiyor. :) Şu konudaki lisansı kullanıyorum:
Sürekli format mı atıyorsunuz yani?

Eğitimin ne denli önemli olduğunu şu konu başlığını okuyan hemen anlar. Her siteye girmeyip, bilgisayarın kendi güvenlik uygulamasını kullanarak, indirdiği crackli uygulamayı Online taratarak bilgisayarını koruyacağını düşünen insanları da görmüş olduk. Laptopumda bulunan her oyun-uygulama orijinal. İnternette gezerken Kaspersky Total Security neredeyse her gün link uyarısı-indirme uyarısı veriyor.

Eki Görüntüle 1587510

Boşuna laf anlatmayın. Akıllı adam virüs yemez diyorlar, her gün ziyaret ettiğin site bile hacklenebilir, böyle bir durumda kim koruyacak. Araştırma yapıyorsun, bir şeyler öğrenmek istiyorsun hiç bilmediğin sitelere girmek zorundasın ama virüs programı olmadığı için her yeri temiz sanıyorlar. Adamlar PDF'nin içine virüs koyuyolar artık.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı