Kaspersky alınır mı?

Arkadaşlar merhaba. Normalde hiç indirmemişimdir ekstra bir antivirüs. Defender'la 2 3 günde bir hızlı, ayda bir de tam tarama yapıyorum ve Allah'a şükür herhangi bir sorunla karşılaşmadım şimdiye kadar. Ama gerek bazı forumlarda insanların defendera "yetersiz" demesi, gerek bazı arkadaşlarımın başka av kullanması beni sürüklemiyor değil. Bir de bunların dışında ben takıntılı birisiyim maalesef. Fiyatına baktım ve 75 TL diyor yıllık olarak. Sizce alınır mı? Ve hangi paket uygundur benim için. VPN falan istemıyorum, beni ınternetten bulaşcak virüslerden korusun yeter. Teşekkürler.

Windows Defender (bana göre) günlük kullanıcı için gayet yeterli. Sadece veritabanını ara sıra güncelleyin çok bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Defender (bana göre) günlük kullanıcı için gayet yeterli.
Özellikle internet sitelerindeki zararlı içeriklerden korunmak için düzgün bir antivirüs daha iyi olur. Bir şeye tıklamasanız bile bazen siteye girince arka planda indirme yapmaya çalışıyor, Kaspersky ile defalarca denk geldiğim oldu.

Ama hocam bildiğim kadarıyla 1 aylık deneme sürümü. Uzun vade için alıp almamak için sordum.
Deneyin isterseniz ben de denedim ekstra olarak kullanacağım bir şey yoktu satın almadım.

Bu kullanıcının ne yaptığına bağlı, eğer kullanıcı gider korsan veya Torrent (kesinlikle önermem) indirirse alınır. Ama sadece internette dolaşıp normal bir kullanıcıysa gerek yok.

Korsanı indireceği yeri bilirse hiçbir sıkıntı olmaz aslında.

Bu kullanıcının ne yaptığına bağlı, eğer kullanıcı gider korsan veya Torrent (kesinlikle önermem) indirirse alınır. Ama sadece internette dolaşıp normal bir kullanıcıysa gerek yok.
Hocam normal bir kullanıcı bile olsa nadirde olsa virüs bulaştırabiliyor. Atılan bir linke tıklıyor, gelen bir maile tıklıyor. Dikkat ederim desen bile dalgınlığına gelebiliyor. Bu tarz durumlar için Kaspersky öneriyorum.

Geri
Yukarı