Kaspersky alınır mı?

Evet alınır. Bu devirde kullanabileceğiniz en iyi antivirüsler:
1-) Kaspersky.
2-) Avast.
3-) Malwarebytes.

Tabii eğer öyle her gördüğünüzü indirip denemeye merakı olan biri değilseniz o vakit pek gerek yok gibi. Eğer indirdiğiniz 100 MB PDF'nin virüslü olduğunu biliyorsanız ya da crack indirmenin yalnız zararınıza olacağını ya da indireceğiniz şeyin popüler olması gerektiğini ve orijinal sitesinden indirmeniz gerektiğini, her gördüğünüz linklere tıklamamayı, aldatıcı maillere kanmamayı biliyorsanız zaten biraz dikkatli olarak Kaspersky Free Security ile çok iyi idare edebilirsiniz. Şahsen bunları bildiğimden ve artık daha dikkatli olduğumdan beri Anti-Virüs kullanmıyorum kullansam da paralısını almaya pek ihtiyaç duymuyorum.

Ücretsiz de olsa kullanmanızı öneririm. Çok insan tanıyorum bir anlık hatayla tüm verileri şifrelenen. Ve çözmek için çok uğraşmıştı.

Hocam son güncellemeden sonra premium diye bir versiyon çıkarmışlar. En üst versiyon o olmuş. Onda sınırsız vpn varmış. Ayrıca çocuk koruma tarzı işimize çok yaramayacak da olsa bir uygulama varmış. Şimdi Kaspersky sitesinden baktım Total security de VPN yok. Diğer arkadaşın vpn şartı var. Ki bencede 25 TL daha fazla verip VPN olan sürümü almak daha mantıklı. Kaspersky sitesinden resim atıyorum bakın özellikle vpn olmayacak yazıyor.Eki Görüntüle 1794452
Yukarıdaki kısımda belirttim sizden önce davranıp :)

Ücretsiz de olsa kullanmanızı öneririm. Çok insan tanıyorum bir anlık hatayla tüm verileri şifrelenen. Ve çözmek için çok uğraşmıştı.

Kullanmıyorum'dan kastığım şey: Arka planda açık değil. Sadece şüpheli hareketler gördüğümde açıyorum tam tarama yapıyorum.

Kullanmıyorum'dan kastığım şey: Arka planda açık değil. Sadece şüpheli hareketler gördüğümde açıyorum tam tarama yapıyorum.
Arka planda açık kalması zaten kullanmak anlamına gelen şey :) Bu tür şeyler anlıktır, gerçek zamanlıdır. Sonradan müdahale etmeye çalışıyorum diyorsunuz siz :)

Geri
Yukarı