Kaspersky benzeri ücretsiz AV önerisi

Mando9098

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Isparta
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 / Evga Gtx 1660s / 2x8gb corsair vengeance 3200mhz / Asrock b550m-hdv
Meslek
Fotoğrafçı
Kaspersky kullanıcısıyım ancak ücretsiz kullanımım sona erdi. Bunu cracksiz, sisteme virüs sokmadan yenileyebilir miyim? Şu anda para verecek maddi durumum yok yoksa para verir alırım. Çok işe yarıyor. Benzeri ücretsiz program var mı?

Kaspersky kullanıcısıyım ancak ücretsiz kullanımım sona erdi. Bunu cracksiz, sisteme virüs sokmadan yenileyebilir miyim? Şu anda para verecek maddi durumum yok yoksa para verir alırım. Çok işe yarıyor. Benzeri ücretsiz program var mı?

Ücretsiz kullanabiliyorsun diye biliyorum Kaspersky'ı.

Hocam deneme sürümü mü aldınız.
Kaspersky ücretsiz sürümünde sınır yok diye biliyorum.

Bundan indirip ek paket vs seçmeden free versiyonu tekrardan kurun.

Vallahi hocam sistemi açtım ekrana kocaman deneme sürümünüz bitti gibisinden panel çıktı.

Bundan indirip ek paket vs seçmeden Free versiyonu tekrardan kurun.

Sağ olun hocam ücretsiz sürümünü indirdim. Demeki bundan önce deneme sürümü indirmişim.

Hocam benim babam eskiden 2000'li yıllarda internet kafe işletmiş ve ben her format attığımda bana McAfee kurdurur ağırdır ama kesinlikle yarı yolda bırakmaz.

Kaspersky Free kullanabilirsiniz, ancak bunun yerine ücretsiz çözüm için Bitdefender Antivirus Free öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı