Kaspersky cihaz ekleme

clane.spoth

Centipat
Daha fazla  
Kaspersky Total Security yıllık lisansım var. Lisansımda 3 farklı cihaza kadar yuva bulunuyor. Birisini ben kendi bilgisayarımda kullanıyorum ve diğer iki yuvaya da iki ayrı arkadaşımı eklemek istiyorum. Benim Kaspersky hesabım üzerinden girileceği için Kaspersky admin paneline erişebilirler mi? Paylaşmamda sıkıntı olur mu? Yani herkes kendi üyeliğiymiş gibi kullansın, kimse kimsenin paneline erişmesin istiyorum. Böyle bir seçenek var mı? Onların cihazını benim Kaspersky hesabımı verip ekletsem, onlar benim panelime, ben de onların paneline erişebilir miyim? Bunu önlemenin bir yolu var mıdır?

Sen lisans kodunu veriyorsun kullanıyorlar.My kaspersky'a girmelerine gerek yok.

Hesabını vermiyorsun yani.
Lisans kodu lisans süresi bitene kadar sınırsız kullanımla geçerli mi yani mesela kodu bir kişiye paylaşıp etkinleştirdim diyelim, iptal etti ya da kaldırmam gerekti diyelim, koddaki 1 cihaz hakkı iptal mi oluyor yoksa başka birisine paylaşabilir miyim?

Lisans kodu lisans süresi bitene kadar sınırsız kullanımla geçerli mi yani mesela kodu bir kişiye paylaşıp etkinleştirdim diyelim, iptal etti ya da kaldırmam gerekti diyelim, koddaki 1 cihaz hakkı iptal mi oluyor yoksa başka birisine paylaşabilir miyim?
Bilmiyorum bekle bakayım My kaspersky'da öyle bir seçenek var mı.

Arkadaşıma kodu verdim aktif olarak kullanıyor şu an ama ne hikmetse My Kaspersky'da sadece 1 hak(kendiminki) kullanılıyor gözüküyor. Bilen varsa beni de aydınlatsın :D

Yeni konular

Geri
Yukarı