Kaspersky dışında antivirüs önerisi

Kagan61

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R7 5800H RTX3060 8×2 DDR4 RAM 2K 165hz panel
Meslek
Öğrenci
Kaspersky Total Security yüzünden mavi ekran hataları alıyordum sildim. Sistemle çakışmayacak virüs programı önerisi bekliyorum McAfee lisansım var sizce kullanılır mı? Yoksa Norton falan mı tercih etmeliyim? Şimdiden teşekkür ederim.

Kaspersky Total Security yüzünden mavi ekran hataları alıyordum sildim. Sistemle çakışmayacak virüs programı önerisi bekliyorum McAfee lisansım var sizce kullanılır mı? Yoksa Norton falan mı tercih etmeliyim? Şimdiden teşekkür ederim.
Tavsiyem antivirüs uygulaması kullanmaman yönünde. Hiçbiri doğru düzgün virüs koruması sağlayamıyor.

Tavsiyem antivirüs uygulaması kullanmaman yönünde. Hiçbiri doğru düzgün virüs koruması sağlayamıyor.
Bu dönemde antivirüssüz olmaz bence. Doğru düzgün virüs koruması sağlayamıyor diye hiç kullanmamak mantıklı bir hareket değil. Ayrıca bu konu öznel. Bence bazı antivirüsler çok iyi koruma yapıyorlar. Defender asla yeterli değil ne virüsler var eskiden basit virüsler vardı şu an öyle değil.

Bunu yazan birinin büyük ihtimalle antivirüs çalıştıracak sistemi yoktur.

1671259845242.png

1671259855361.png

Kanka vallahi bende kullanmiyorum cok gereksiz bir şey eger surekli oyun oynayan biri isen.

Mcafee son zamanlarda iyi bir A-V değil,Eset öneririm.

Mavi ekran hataları alıyorsanız büyük ihtimalle antivirüs yüklemeden önce yediğiniz virüsler kendilerini sistem dosyalarının yerine kabul ettirmişlerdir. Böyle bir durum varsa işini iyi yapan tüm antivirüslerle aynı sorunu yaşarsınız.

O işletim sisteminin önce onarılması veya formatlanması lazım. Kaspersky lisansınız varsa bu işlemden sonra devam edin.

Geri
Yukarı