Kaspersky Free dışında ücretsiz antivirüs önerisi

AyiBogan44

Hectopat
Bu aralar sanki bilgisayarımda RAT var da izleniyormuş gibi hissediyorum. Kaspersky Free daha kullanamıyorum (etkinleştirme kodu falan istiyor). Bu nedenle iyi ücretsiz bir antivirüs önerir misiniz? Aklımda BitDefender var.

Ücretsiz bir antivirüs kullanmak yerin Microsoft Defender'da kullanabilrsiniz. İkisi arasında bir fark olmayacaktır. Hatta Defender daha bile güvenilir olabilir. Hiç bir firma bedavaya karşılıksız ürün vermez. Kaspersky Free ve diğer tüm free antivirüsler bilgi toplarlar. Varsa bütçeniz en uygun paketlerden birisini seçip ücretli alın.

Onu indirdim bir süre kullandım da biraz kaynak tükettiği için arada kapatmak gerekiyor ama kapatmayı bir türlü halledemedim durmadan çalışıyor.

İnternete yazdım çıktı harbiden.

Ben kullanıyorum çok iyi. Ben sosyal medyada çok aktif olamıyorum Kaspersky ekibi benim için post atıp bir şeylerin reklamını yapıyorlar sağ olsunlar. Ayrıca YouTube'da hiç bilmediğim kanallara abone olup like atıp beni onlarla tanıştırıp yeni bakış açıları kazandırıyorlar.

Comodo olabilir bakabilirsiniz çok hafif çalışıyor sistemde özelliklede sessiz modu
Secure DNS, hips, firewall, av, sandbox gibi birçok özelliği Free sürümündede bulunduruyor yükseltmenizede gerek yok yeterli geliyor tabii memnun kalırsanız sonrasına bakarsınız

Ücretsiz bir antivirüs kullanmak yerin Microsoft Defender'da kullanabilrsiniz. İkisi arasında bir fark olmayacaktır. Hatta Defender daha bile güvenilir olabilir. Hiç bir firma bedavaya karşılıksız ürün vermez. Kaspersky Free ve diğer tüm free antivirüsler bilgi toplarlar. Varsa bütçeniz en uygun paketlerden birisini seçip ücretli alın.
Defender o kadar iyi olmadığı için diğer antivirüslere yönelmiştim eğer ki şu anda iyi bi durumdaysa kullanırım.

Defender o kadar iyi olmadığı için diğer antivirüslere yönelmiştim eğer ki şu anda iyi bi durumdaysa kullanırım.

Av-Test üzerinden puanlamalara bakabilirsiniz. Free Antivirüs kullanırsanız bile Windows Defender'ı dual olarak açarsanız daha iyi bir koruma elde edersiniz. Yoksa dediğim gibi Free Antivirüslerin hepsi sıkıntılı.

Geri
Yukarı