Kaspersky forumda yasaklansın

Kaspersky yasaklansın mı?

• Yasaklansın

• Yasaklanmasın

• Emin değilim

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1 kişide oldu diye niye yasaklansın ki? Kullanan, memnun milyonlar var. Şuan Dünya'da en iyi AV'lardan birisi.

İnternet yüzünden insanların bilgileri çalınabiliyor, internetin yasaklanması gerektiğini düşünüyorum ben de.

Ama bu senin suçun.
Benim dediğim yazılımın suçu.

Yazılım suçu falan değil bilip bilmeden konuşmayınız. KMSpico'yu virüs olarak algılaması gayet doğal bir şey ücretsiz lisansız bir şekilde Windows etkinleştiren korsan bir yazılımı ne olarak algılayacaktı?

Yasaklanmasına oy veren 71 kişi kazandı.
Yasaklansına oy veren 13 kişi benimle kaybetti.

Bu sorun Kaspersky'ye geri bildirim olarak bildirilmeli. Fakat Kaspersky'nin yasaklanması saçma olur çünkü kendisi en geniş veri tababına sahip Antivirüslerden biri.
En azından aktif koruma olarak çok iyi iş yapıyor.
Ayrıca ben bu Antivürüs 3 yıldan uzun süredir tam zamanlı olarak kullanıyorum ve hiçbir zaman böyle bir soruna yol açmadı.
Bu işin Kaspersky'nin sürücüleri silmesiyle sınırlı olduğunu sanmıyorum bence bu işin altında yatam daha karışık bir sebep var.
Çünkü Kaspersky virüsleri algılama oranı en yüksek Antivirüs olduğu gibi en az hatalı algılama yapan antivirüslerden biri ayrıca.

Bu sorun Kaspersky'ye geri bildirim olarak bildirilmeli. Fakat Kaspersky'nin yasaklanması saçma olur çünkü kendisi en geniş veri tababına sahip Antivirüslerden biri.
En azından aktif koruma olarak çok iyi iş yapıyor.
Ayrıca ben bu antivirüs 3 yıldan uzun süredir tam zamanlı olarak kullanıyorum ve hiçbir zaman böyle bir soruna yol açmadı.
Bu işin Kaspersky'nin sürücüleri silmesiyle sınırlı olduğunu sanmıyorum bence bu işin altında yatam daha karışık bir sebep var.
Çünkü Kaspersky virüsleri algılama oranı en yüksek Antivirüs olduğu gibi en az hatalı algılama yapan antivirüslerden biri ayrıca.

Katılıyorum kesinlikle.

Çok güzel. (!)
Genel bir hata yüzünden neden bu kadar çok kötülüyorsunuz bu programı? Hatasız bir program yok ya hani! Hatalar olabilir ve düzeltilebilir ya hani!
Yazılım suçu falan değil bilip bilmeden konuşmayınız. KMSpico'yu virüs olarak algılaması gayet doğal bir şey ücretsiz lisansız bir şekilde Windows etkinleştiren korsan bir yazılımı ne olarak algılayacaktı?

Konuyu açan kişide çok fazla bilgi eksikliği var çünkü sanki tek hataya sebep olan kaspersky mış gibi konuşuyor.

Doğru ayrıca kişinin hatasından dolayı yol açan sorunları yüzünden uygulamayı forumda yasaklamak mantıklı bir davranış değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı