Kaspersky FPS düşüklüğü yapar mı?

Herkes anti-virüs kullanmayın demiş, sistemi zorlar demiş. Bunu ben dediğimde bana yanlış bilgilendirme yapmayın diye ceza vermişlerdi.
Antivirüsler RAM'den yer. Tarama yaparken işlemci ve HDD kullanır. İşlemci i5 3470 gibi bir şeyse oldukça yavaşlar bilgisayar. HDD eski ve sağlıksız ise droplar, kasmalar yaşanır. 30-40 MB olan okuma yazma hızı daha da düşer. Yanlış bilgiler değil bunlar (ben öyle biliyorum)

Antivirüsler RAM'den yer. Tarama yaparken işlemci ve HDD kullanır. İşlemci i5 3470 gibi bir şeyse oldukça yavaşlar bilgisayar. HDD eski ve sağlıksız ise droplar, kasmalar yaşanır. 30-40 MB olan okuma yazma hızı daha da düşer. Yanlış bilgiler değil bunlar (ben öyle biliyorum)
Evet dostum ben de bililyorum, ceza yediğim mesajı ve konuyu paylaştım gidip bakabilirsin. Zaten o cezayı yiyince cezayı veren kişileri kafamda bi düşündüm, sorguladım, sonra da güldüm yani ne yapayım :D

Onuda denedim. Erişim engellendi hatası veriyor.
Ve 1 adet antivirüs yeter, 50 tane olmasına gerek yok. Bilinçi kullanıcı isen zaten gerek yok. Ayrıca Kaspersky en ağır antivirüslerden birisi. Virüs şüphesi olursa içinde, kur, bilgisayarı tara virüs çıkar ya da çıkmaz, duruma göre pozisyon alırsın, işin bitince de silersin yani bu kadar basit.

Ve 1 adet antivirüs yeter, 50 tane olmasına gerek yok. Bilinçi kullanıcı isen zaten gerek yok. Ayrıca Kaspersky en ağır antivirüslerden birisi.
Bu yüzden sürekli silip yüklüyorum zaten. Her yerden kapatınca fps düşüklüğü yaparmı diye sormuştum aslında.

Bu yüzden sürekli silip yüklüyorum zaten. Her yerden kapatınca FPS düşüklüğü yapar mı diye sormuştum aslında.

Hocam benim görüşüm silmeniz yönünde hiçbir antivirüs programı kalmaz ise FPS'iniz düşmez fakat virüs girme ihtimali var ancak siz eğer dikkat ederseniz uyduruk sitelerden bir şeyler indirmez iseniz hiçbir sıkıntı olmaz en kötü format atarsınız düzelir.

Hocam benim görüşüm silmeniz yönünde hiçbir antivirüs programı kalmaz ise FPS'iniz düşmez fakat virüs girme ihtimali var ancak siz eğer dikkat ederseniz uyduruk sitelerden bir şeyler indirmez iseniz hiçbir sıkıntı olmaz en kötü format atarsınız düzelir.
Pekala. Herkese cevapları için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı