Kaspersky Free Anti-Virüs güvenilir mi?

Verileri çaldığını kanıtlamanı istiyorum.
Avast firması kendisi ağzıyla özür diledi.
Technopat'ta bile bununla ilgili yazı var.
2021-01-21.png

Technopat'ın topladığı veri ile Avast'ın topladığı veri aynı değil. Ayrıca Technopat verilerimizi satmıyor.
Sattığını kanıtla o zaman. Yazılan bir tane makale kanıt değildir maalesef. Teknik kanıtlar lazım. Satarsa da satsın ne diyeyim, 4 senedir kullanıyorum. Hiçbir şey olmadı.

Hep makale.. Veri sattığını kanıtlaman lazım. Başka antivirüs şirketleri para kazansın diye yapmadıklarını kanıtlayabilir misin?
Onca insan yalan mı söyleyecek? İçlerinde şu anda kullandığın site de var. O makaleler kanıt zaten. Ne söyleme mi beklersin? Söylememi beklediğin şeyleri sende araştırıp bulabilirsin.

Onca insan yalan mı söyleyecek? İçlerinde şu anda kullandığın site de var.
Peki bu siteler bunu yazarken ne olarak kanıt alıyor? Dediğim gibi, Avast'la yıllardır sorun yaşamadım. Umrumda da da değil. Ama görmüşsündür belki, forumdaki insanlar çok övüyor diye Avast lisansı bitince Kaspersky geçip deneyeceğim.

Peki bu siteler bunu yazarken ne olarak kanıt alıyor? Dediğim gibi, Avast'la yıllardır sorun yaşamadım. Umrumda da da değil. Ama görmüşsündür belki, forumdaki insanlar çok övüyor diye Avast lisansı bitince Kaspersky geçip deneyeceğim.
Bu siteler bunu yazarak her şeyi kanıtlıyor. Daha ne bekliyorsun? Merak ettiğin şeyleri sende araştırıp bulabilirsin. Kanıt aldıkları şey Ondrej Vlcek'in söylediği cümle. Ek olarak Kaspersky'e geçmen senin yararına olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı