Çözüldü Kaspersky Free antivirüs programını kaldırdığım halde bildirim ekranı geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kenansn

Hectopat
Windows 10 Home Single Language işletim sistemini kullanıyorum. Kaspersky Free antivirüs programını kurdum ve bilgisayarıma virüs taraması yaptırıp programı kaldırdım. Sonrasında antivirüs programını kaldırdığım halde bilgisayarımı her açtığımda antivirüs programıyla ilgili bir pencere açılıyor. İlgili görüntüyü ekte paylaştım. Bunu nasıl engelleyebilirim? Yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• kaspersky.jpg
    kaspersky.jpg
    21,2 KB · Görüntüleme: 76
Çözüm
Adwclaner da indirin belki de reklam virüsü bilemeyiz.
İlk olarak hangi siteden indirdiğimizi yazarsanız sevinirim. Ayrıca Malwarebytes ve adwclaner indirin. Ve tam tarama yapın bir bakalım ne imiş.
Windows 10 Home Single Language işletim sistemini kullanıyorum. Kaspersky Free antivirüs programını kurdum ve bilgisayarıma virüs taraması yaptırıp programı kaldırdım. Sonrasında antivirüs programını kaldırdığım halde bilgisayarımı her açtığımda antivirüs programıyla ilgili bir pencere açılıyor. İlgili görüntüyü ekte paylaştım. Bunu nasıl engelleyebilirim? Yardımcı olabilir misiniz?
Ek?

Geri
Yukarı