Kaspersky Free - İndirme & Kurulum

Denemek isteyen varsa deneyebilir. Normal antivirüsten hiçbir farkı yok sadece birkaç özellik eksik o kadar ev kullanıcıları için yeterli olabilir.

Kaspersky'nin Free'si bile bazı markaların ücretlisinden daha güçlü ve güvenilir.
Web Korumasını beğendim bu arada Free'nin.(y)
Eğer ki birgün Kaspersky'nin ücretli ürünlerine geçeceğiniz zaman Kaspersky Free'yi silin. Onun dışındakilerle değiştirmeye bile değmez.

4 yıl civarı lisanslı Eset kullandım. @Murat5038 hocam sağolsun Kaspersky'a geçtim sonunda. Bilgisayarı zorlar, kasar diyorlardı ama aksine Eset'ten çok daha hafif ve daha iyi çalışıyor.
Ben 1 yıllık 1PC KIS lisansını 20TL'ye aldım. Ücretsizinin de kesinlikle iyi olduğunu düşünüyorum ancak, güvenlik gerçekten önemli. 1 Yıl için 20TL neredeyse hiçbir şey. Ücretsiz kuran arkadaşlara da, kurmayan arkadaşlara da tavsiye ederim kesinlikle.
@THE_MILLER ellerinize sağlık hocam. Güzel bir anlatım olmuş.
@Selim C. sizin de elinize sağlık :)

Daha yeni Kaspersky'nin sitesinin üzerinden lisansımı 139₺'ye 2 yıl uzattım. Siz 20₺'ye sanırım n11 gibi bir siteden aldınız. Ben şimdi bunu görünce ödediğim fiyat saflık mı oldu diye düşündüm.(n)(n)

@Murat5038 Alışveriş sitelerindeki key'ler hakkında sizin düşünceniz nedir?

@Murat5038 Alışveriş sitelerindeki key'ler hakkında sizin düşünceniz nedir?
Onları satan kişiye soracaksınız bizimle ilgileri bulunmuyor. Düzgün kullanabiliyorsanız sizin kararınız riski alıp bilgi hırsızlığı veya lisansın erken sona ermesi, bloklu listeye girebileceği gibi riskleri alırım diyorsanız alabilirsiniz.

Bilgilendirme: Kaspersky Free Türkçe sürümü çıkmıştır 1. sayfada en altta olan link ile indirebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı