Kaspersky Free nedir?

Rid

Decapat
Daha fazla  
Kaspersky Free indirdim. Şu anda deneme üyeliğini kullanıyorum. Plus üyeliği yani deneme bittikten sonra sanırım Free olana geçeceğim. Ne gibi farklar vardır? Örneğin tam tarama yapabilecek miyim ya da bilgisayarımda yavaşlama olacak mı? En merak ettiğim de anlık koruma yani otomatik olarak koruyacak mı? Manuel olarak koruması da önemli ama benim asıl istediğim otomatik anlık koruma. Bunu yapabilecek mi Free üyeliği?

Evet anlık koruma yapabilecek. Tam tarama da yapabileceksiniz. Bilgisayarınızda herhangi bir performans farkı oluşmaz.

Kusura bakmayın yazamadım yazım yanlışından uyarı almışım sürekli oluyor bir harf vb yüzünden neyse bu otomatik anlık koruma ayarı Free versiyonda nerede bulamadım da Defender'in arayüzünde anlık koruma ayarı var ama bunda bulamadım kullanıyorsanız SS atabilir misiniz açık mı diye kontrol edeyim bununiçin indirdim çünkü.

Evet anlık koruma yapabilecek. Tam tarama da yapabileceksiniz. Bilgisayarınızda herhangi bir performans farkı oluşmaz.

Hocam galiba cidden öyle bir ayar yok sanırım açma kapatma gibi bir ayar yok yani kendisi açık geliyor sanırım arka planda hep çalışıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı