Kaspersky Free | "Önceki uygulama başlatma başarısız." hatası

Yeniçocuk

Kilopat
Makaleler
2
Merhaba dün akşama kadar bu hata yoktu. Bilgisayar açılır açılmaz bu hatayı veriyor Kaspersky Free. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Her açılışta bunu görmek istemiyorum çünkü. Tek Kaspersky var başka av yok. Windows 10 SL 22H2, Kaspersky Free sürüm 21.14.5.462. ek olarak verileri göndereyim mi?

kaspekry-2.JPG

kaspersky.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Merhaba dün akşama kadar bu hata yoktu. Bilgisayar açılır açılmaz bu hatayı veriyor Kaspersky Free. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Her açılışta bunu görmek istemiyorum çünkü. Tek Kaspersky var başka av yok. Windows 10 SL 22H2, Kaspersky Free sürüm 21.14.5.462. ek olarak verileri göndereyim mi?

Eki Görüntüle 1962177

Eki Görüntüle 1962178
Bu hatanın sebebi, önceki Kaspersky uygulamasının tamamen kaldırılmamış olması veya bilgisayarınızın sistem dosyalarında hatalar olması olabilir. Aşağıdaki adımları takip ederek hatayı çözebilirsiniz:

1. Kaspersky'nin kaldırma aracını indirin ve uygulamayı çalıştırıp, Kaspersky yazılımını tamamen kaldırın.

2. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

3. Bilgisayarınızın sistem dosyalarını kontrol edin. Komut istemini yönetici olarak çalıştırın ve aşağıdaki komutu yazın: sfc/scannow

Bu işlem, sistem dosyalarındaki hataları tespit edip düzeltir.

4. Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve Kaspersky Free yazılımını yeniden yükleyin.

Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra, "Önceki uygulama başlatma başarısız" hatasının giderilmesi için çözümlerden birisi olması gerekiyor.

Bu hatanın sebebi, önceki Kaspersky uygulamasının tamamen kaldırılmamış olması veya bilgisayarınızın sistem dosyalarında hatalar olması olabilir. Aşağıdaki adımları takip ederek hatayı çözebilirsiniz:

1. Kaspersky'nin kaldırma aracını indirin ve uygulamayı çalıştırıp, Kaspersky yazılımını tamamen kaldırın.

2. bilgisayarınızı yeniden başlatın.

3. bilgisayarınızın sistem dosyalarını kontrol edin. Komut istemini yönetici olarak çalıştırın ve aşağıdaki komutu yazın: sfc/scannow

Bu işlem, sistem dosyalarındaki hataları tespit edip düzeltir.

4. bilgisayarınızı yeniden başlatın ve Kaspersky Free yazılımını yeniden yükleyin.

Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra, "önceki uygulama başlatma başarısız" hatasının giderilmesi için çözümlerden birisi olması gerekiyor.

Denetim Masası üzerinden Kaspersky kaldırdım. Tekrar kurup bilgisayarı yeniden başlatınca hata vermedi.

Merhaba. Az önce yine hatayı aldım. Yine Kaspersky kaldırmam mı gerekiyor? Her zaman böyle sorunla mı karşılaşacağım? Tamamen çözümü yok mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı