Kaspersky Security Cloud "Önceki uygulama başlatma başarısız" hatası

Addvar

Kilopat
Makaleler
4
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarı her açtığımda birkaç dakika sonra bu hata çıkıyor. Antivirüsü aktif olarak kullanıyorum, herhangi bir hata da gözükmüyor aslında ama bu hata çıkıyor hep. Aşağıya ekran görüntüsünü ekliyorum.

Önceki Kaspersky sorunumda @Murat5038'a yardımcı olduğu için teşekkür ediyorum. Bunda da yardımcı olursanız sevinirim.

Screenshot_2.jpg

Gönder bastıysanız sıkıntı yok. İmzamdan sistem tarama 1 ve Aida64 sonucunu bir paylaşın bakalım.
Test devam ederken bilgisayar çok yavaşladı ve bilgisayar kapandı. Şuan açılmıyor. Önceden fiş takılıyken ekran kartı ışığı yanıyordu. Şimdi fiş takılıyken ekran kartına güç gitmiyor ve kasa açılmıyor. :(

Ödüm koptu. Şartel atmış, şimdi açıldı :D. Akşam sonuçları atıcağım şimdi dışarı çıkmam gerekiyor, iyi günler.

FPU testi zorlayan testlerden biri :) Voltaj veya işlemci dengesizliği var büyük hiitmal. O testleri özel seçeneğinden kapatıp çıkartabilirsin bilgisayarı açabildiysen açamadıysan gücü filan kes biraz bekle sonra dene.
Bellekler 3000 Mhz'den 3409 Mhz'e overclocklu. Akşam test sonuçlarını atacağım. Teşekkürler şimdiden :)
Merhaba AIDA Raporunu .html uzantılı olarak oluşturdum. Bunu nasıl paylaşabilirim. Çok uzun bir rapor. Herkese açık paylaşmak sakıncalı olmaz mı?
Bellekler 3000 Mhz'den 3409 Mhz'e overclocklu. Akşam test sonuçlarını atacağım. Teşekkürler şimdiden :)
Merhaba AIDA Raporunu .html uzantılı olarak oluşturdum. Bunu nasıl paylaşabilirim. Çok uzun bir rapor. Herkese açık paylaşmak sakıncalı olmaz mı?

Ayrı olarak atsın diye yine paylaşıyorum yukardakiyle birleşik attı

Son düzenleme:
Comodo var sistemde Kaspersky kullanıyorsun. Bu şekilde kullanılmayacağını bilmiyor musun?

Sistem çöküyor o yüzden çıkıyor baştaki resim. Ağ sorunları, Windows güncelleme servisi ve Windows kaynaklı bir çok sorundan dolayı Kaspersky da bunun bildirisini vermiş kısaca.

Gereksiz bir sürü yazılım, servis ne ararsan var. Bu sistem hata vermeden duramaz zaten bakmaya bile gerek yok.

Geri
Yukarı