Kaspersky Free vs. 360 Total Security Free

maraushi

Hectopat
Makaleler
18
Merhaba, yaklaşık 6 aydır Kaspersky kullanıyorum, fakat Kaspersky artık biraz fazla preminium'a özen göstermeye başladı. Ayrıca arka planda çok etkisi oluyor. Bu sebepten dolayı 360 Total Security'e geçmeyi planlıyorum, sizce Kaspersky Free mi daha iyi, yoksa 360 Total Security mi daaha iyi? Oyuncu bilgisayarı için hangisi daha iyi?

Merhaba, yaklaşık 6 aydır Kaspersky kullanıyorum, fakat Kaspersky artık biraz fazla Preminium'a özen göstermeye başladı. Ayrıca arka planda çok etkisi oluyor. Bu sebepten dolayı 360 Total Security'e geçmeyi planlıyorum, sizce Kaspersky Free mi daha iyi, yoksa 360 Total Security mi daaha iyi? Oyuncu bilgisayarı için hangisi daha iyi?

360'a geçersen hayatının hatasını yaparsın. Kaspersky da kal.

Kaspersky.

360 performansını ve puanını beğenmiyorum. Ki AV Test'de puanı düşük Kaspersky'a nazaran.

Merhaba, yaklaşık 6 aydır Kaspersky kullanıyorum, fakat Kaspersky artık biraz fazla Preminium'a özen göstermeye başladı. Ayrıca arka planda çok etkisi oluyor. Bu sebepten dolayı 360 Total Security'e geçmeyi planlıyorum, sizce Kaspersky Free mi daha iyi, yoksa 360 Total Security mi daaha iyi? Oyuncu bilgisayarı için hangisi daha iyi?

Kaspersky 360 tam bir çöp yapma Kaspersky Free en iyisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı