Kaspersky Free vs. 360 Total Security

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ctvxn

Kilopat
Makaleler
4
İkisi arasında kaldım hangisi daha iyi ve kalitelidir hangisini önerirsiniz?

En iyisi Kaspersky Internet Security 2019 Free Kullanmak. İnternet Siteleri üzerinden gelen tehlikeli reklam veya yazılımları da kontrol ediyor. Kullanıcı banka işlemleri yapıyorsa banka kontrolünü sağlayan güvenli internet butonu da mevcut. Benim tercihim Internet Security yazılımından yana. Antivirüs kısmında sadece dosya kontrolünün güvenliğini sağlar.

En iyisi Kaspersky Internet Security 2019 Free Kullanmak. İnternet Siteleri üzerinden gelen tehlikeli reklam veya yazılımları da kontrol ediyor. Kullanıcı banka işlemleri yapıyorsa banka kontrolünü sağlayan güvenli internet butonu da mevcut. Benim tercihim Internet Security yazılımından yana. Antivirüs kısmında sadece dosya kontrolünün güvenliğini sağlar.
Sadece dosya kontrolü derken?

Antivirüs kısmında sadece dosya kontrolünün güvenliğini sağlar.

Bu doğru değil diye biliyorum.

Internet security'nin en büyük farkı Firewall/bankacılık koruması. Internet'ten gelecek zararlı yazılımları Antivirüs sürümü de algılar.

Kaspersky'nin ücretsiz sürümünde bile var bu. Sadece sabit diskler tarayan antivirüs bulmak zor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece dosya kontrolü derken?

Sadece C-D sürücülerini veya harici disklerinde bir virüs var mı yok mu onu kontrol eder ve ona göre işlem yapar. Internet Security de taramanın yanında İnternet sitelerindeki reklamlı virüsler,yazılımlar,keylogger vb. yazılımların bilgisayarına zarar vermemesi için sistemi sürekli kontrol altında tutar.

Biraz araştırma yaparak tercihini o yönde kullanabilirsin.
Bu doğru değil diye biliyorum.

Internet security' nin en büyük farkı Firewall/bankacılık koruması. Internetten gelecek zararlı yazılımları Antivirüs sürümü de algılar.

İyi öyleyse Neden adı İnternet Security bankacılık koruması var diye mi? Ben her iki yazılımı da kullandığımdan dolayı yorum yapıyorum başka yerlerden alıntı yapmıyorum.

@Ctvx Sana tavsiyem sistemin iyi ve orta dereceli ise Internet Security 2019 kur derim. Sistem gereksinimlerin düşük seviyede ise 360 total security basit anlamda işini görür.

Son düzenleme:
406838

Free yerine IS tercih etmeniz daha doğru olur. Ancak konu sahibi ücretsiz istiyorsa haliyle veritabanı olsun, teknolojisi olsun, yanlış alarmları vb. birçok sebebinden dolayı Kaspersky seçmen lazım.

İyi öyleyse Neden adı İnternet Security bankacılık koruması var diye mi? Ben her iki yazılımı da kullandığımdan dolayı yorum yapıyorum başka yerlerden alıntı yapmıyorum.
Evet, firewall ve bankacılık koruması var diye internet security deniliyor, saçma değil mi.

Yıllardır gerek PC'de gerek de telefonda zevk için antivirüsleri denerim. Kendi bilgisizliğini bu şekilde örtmeye çalışma. Yanlış bilgilendirmeden dolayı raporluyorum hatta.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaspersky Free testi bu. 2:00'da phising ve malware URL'lerine karşı nasıl koruduğunu görebilirsin.

Efendiler kaspersky ınternet security kullandım ve 360'a geçtiğimde ben antivirüs kullanmamışım dedim. test videolarına da bakın:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Eset, Avast, Kaspersky algılama oranlarında en düşük Kaspersky.
360 ise çoğu AV'yi geride bırakıyor.
Şu videoya da göz atın, Comodo Avast Avira var. 360 1. geçiyor.
360 sadece virüs değil, gereksiz dosyaları siliyor. PC'yi de az da olsa hızlandırıyor.

@acv İstediğin kadar raporla umrumda değil. Herkesin kendine göre bir bilgisi ve deneyimi vardır. Senin bilgin sana benim bilgim bana. Bildiklerini paylaş bilmediklerin için ise her ikimizde araştıralım öğrenelim. Burası tartışma platformu değildir araştırma geliştirme sayfasıdır.

@mcmillian Kişisel yorum paylaşmıyoruz, kıvırma lütfen.
En azından bildiğinin yanlış olduğunu kabullenme gayretinde bulunabilirdin. Farkında isen, İnternet security'nin tam olarak ne olduğunu yazdıktan sonra, araştırma yapmayıp bildiğini devam ettiren sendin.

Burası tartışma platformu değildir araştırma geliştirme sayfasıdır.

Ne ironik.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı