Kaspersky getwb-club-cu-gmlt3-js web virüsü nedir?

Tarayıcı tüm geçmişi temizleyin. Mümkünse Chrome kapalıyken CCleaner ile boş alanı temizle hariç şıkları işaretleyip temizleyin.
Mesajınızı geç görmüşüm kusura bakmayın, hemen uyguluyorum.
Arkadaşlar Chrome'yi açtığımda artık bu bildirim gelmiyor, kimi çözüm olarak işaretlesem bilemedim. Hepinize teşekkür ederim yardımlarınız için.

Son düzenleme:
Merhabalar, iyi forumlar. Sorum başlıkta. Daha fazla bilgi için ekran görüntüsü atıyorum:
Eki Görüntüle 1051736
Bu nedir? Bunu nasıl kaldırabilirim? Yardımlarınızı bekliyorum. Bu arada sadece Chrome'de oluyor. Firefox'ta böyle bir şey ile karşılaşmadım.
Teşekkürler şimdiden.
Hocam bende de Netflixe girince bu virüsü buluyordu. Reading mode diye bir eklenti var. Onu deaktif ettim ve sorunum çözüldü. daha sonrasında eklentiyi sildim. Mağazaya şikayet etmek için gittiğimde ise çoktan kaldırılmış olduğunu öğrendim. Size tevsiyem eklentilerinizi silmeden deaktif edin ve sıra ile açarak kontrol edin.
Sorunu çözmüşsünüz şimdi gördüm. Bu sorunu yaşayan arkadaşlar diğerleri olmazsa bahsettiğim çözümü de deneyebilir.

Hocam bende de Netflixe girince bu virüsü buluyordu. Reading mode diye bir eklenti var. Onu deaktif ettim ve sorunum çözüldü. daha sonrasında eklentiyi sildim. Mağazaya şikayet etmek için gittiğimde ise çoktan kaldırılmış olduğunu öğrendim. Size tevsiyem eklentilerinizi silmeden deaktif edin ve sıra ile açarak kontrol edin.
Sorunu çözmüşsünüz şimdi gördüm. Bu sorunu yaşayan arkadaşlar diğerleri olmazsa bahsettiğim çözümü de deneyebilir.
Teşekkür ederim hocam, aslında tam çözdüm denilemez. Eklentilerimi tekrar kontrol edeceğim, sağolun.

Geri
Yukarı