Kaspersky hala iyi bir antivirüs mü?

Enterprise çözüm olarak ESET kullansak da Home için Kaspersky yeterli, Türkiye için özel fiyatlandırma tercih etmiyor maalesef ESET.

Hayır farklı bir ağa bağlanmak değil, dahil olduğunuz ağdaki saldırıları yani LAN üstü saldırıları tespit edebilme. ESET'in Local ağlar için kullanabileceğiniz gelişmiş bir konfigürasyon yapısı var. İhtiyaca ve senaryoya göre bu ayarlar arasında geçiş yapıp optimum seçeneği seçebiliyorsunuz. Yani olay sadece korumayı aç/kapat değil ESET üzerinde, biraz daha bilgi birikimi gerekiyor ve bulunan ağa göre ayar yapmak gerekebiliyor.
Hocam mümkünse şu ağ saldırısını kısa da olsa benim gibi normal kullanıcıların anlayacağı dilde biraz daha açar mısınız? Benim aklıma DDoS geldi ama çoğu kişinin IP adresi değişkendir diye düşünüyorum ve modem reslenince bir sorun kalmaz diye aklımda kalmış. Ben yanlışlıkla ne yaparsam olası bir ağ saldırısına maruz kalırım?

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
1 senedir 1 virüsü veritabanına yazamadı. Sinir oldum şu virüsü yenememesine. O yüzden çok da güvenmiyorum. Kaspersky bir çırpıda yeniveriyor.

1 senedir 1 virüsü veritabanına yazamadı. Sinir oldum şu virüsü yenememesine. O yüzden çok da güvenmiyorum. Kaspersky bir çırpıda yeniveriyor.
Bu videoyu görmüştüm. Bitdefender'ın Scorpion varyantını yenememesi üzmüştü.

Kaspersky'ın davranışsal algılama teknolojisi gerçekten çok iyi. Hatta bana göre en iyisi o diyebilirim.

Bu videoyu görmüştüm. BitDefender'ın Scorpion varyantını yenememesi üzmüştü.

Kaspersky'ın davranışsal algılama teknolojisi gerçekten çok iyi. Hatta bana göre en iyisi o diyebilirim.

Evet, bir oyun indirdim. Açmadan 3 antivirüs virüs uyarısı vermedi Kaspersky sildi. Tarattım ve Kaspersky hariç temiz çıktı. Sonra Kaspersky kapatıp kurulumu başlattım ve o esnada arkada npe yazılımıyla tarama başlattım. Kurulum bitmeye yakın Norton 2 tane Ransomware tespit etti. Hemen Kaspersky aktifleştirip kurulumu durdurdum. Bu sayede Ransomware almaktan kurtuldum. Adam daha yüklemeden içeride nasıl virüsler olabileceğini biliyor. Bu da ksn teknolojisi sayesinde.
Bundan sonra Kaspersky ne derse doğru kabul edeceğim 1 kere 1 5 desin 5 tir diyeceğim:).

Evet, bir oyun indirdim. Açmadan 3 antivirüs virüs uyarısı vermedi Kaspersky sildi. Tarattım ve Kaspersky hariç temiz çıktı. Sonra Kaspersky kapatıp kurulumu başlattım ve o esnada arkada npe yazılımıyla tarama başlattım. Kurulum bitmeye yakın Norton 2 tane Ransomware tespit etti. Hemen Kaspersky aktifleştirip kurulumu durdurdum. Bu sayede Ransomware almaktan kurtuldum. Adam daha yüklemeden içeride nasıl virüsler olabileceğini biliyor. Bu da kns teknolojisi sayesinde.
Ekran görüntüsü 2024-03-04 203232.png

Şu bileşenler harika çalışıyor gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı