Çözüldü Kaspersky hangi sürüm alınmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İzmirli

Hectopat
Bu markanın lisansını SağlamLisans'tan uyguna buldum da üzerlerinde 2021 sürümü falan yazıyor, bir şey fark eder mi?
Total Security paketini mi seçmeliyim?
Format sonrası kullanılmaz diye bir not yazmışlar, bu yüzden kararsız kaldım.
Ben genellikle yamalar indiriyorum.
Pc'de Malwarebytes ve Defender açık ama ne olur ne olmaz garantiye alayım diyorum.

Çözüm
Üçüncü parti yerlerden almayın, doğrudan sitesinden alın, fiyatı yıllık bazda oldukça uygun zaten. Standard paket genelde yeterli fakat fiyatları göz önüne alırsak Premium paket oldukça iyi. Destek ile iletişime geçip indirim talep ederseniz cüzi bir miktar da indirim yaparlar.
Orijinal lisansının standart sürümü 142 TL, Plus sürümü 194 TL. Bence kendi sitesinden satın alın, hem format sonrası sorun da yaşamazsınız.

Ben olsam Premium alırdım, ki yakın zamanda da almayı planlıyorum. Yıllık 240 TL bir şey değil.

IMG_0709.png

Üçüncü parti yerlerden almayın, doğrudan sitesinden alın, fiyatı yıllık bazda oldukça uygun zaten. Standard paket genelde yeterli fakat fiyatları göz önüne alırsak Premium paket oldukça iyi. Destek ile iletişime geçip indirim talep ederseniz cüzi bir miktar da indirim yaparlar.

Çözüm
Üçüncü parti yerlerden almayın, doğrudan sitesinden alın, fiyatı yıllık bazda oldukça uygun zaten. Standard paket genelde yeterli fakat fiyatları göz önüne alırsak premium paket oldukça iyi. Destek ile iletişime geçip indirim talep ederseniz cüzi bir miktar da indirim yaparlar.ullanabiliyor mus

Teşekkür ederim.
Format sonrası lisansı kullanabiliyor musun?
Aynı lisans telefon içinde kullanabilir miyim biliyor musun?

Teşekkür ederim.
Format sonrası lisansı kullanabiliyor musun?
Aynı lisans telefon içinde kullanabilir miyim biliyor musun?
Pakette eğer mobil koruma mevcutsa telefonda da kullanabilirsiniz.

Lisanslar MyKaspersky hesabına kaydedilir, format sonrası da kullanabilirsiniz.

Teşekkür ederim.
Standart alacaktımda PC için,telefon içinde kullanacam premium olan daha mantıklı gibi.

Üçüncü parti yerlerden almayın, doğrudan sitesinden alın, fiyatı yıllık bazda oldukça uygun zaten. Standard paket genelde yeterli fakat fiyatları göz önüne alırsak premium paket oldukça iyi. Destek ile iletişime geçip indirim talep ederseniz cüzi bir miktar da indirim yaparlar.

Dediğiniz gibi yaptım premium 3 cihaz paketini 167 liraya aldım bir senelik oldu :)
Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim.
Standart alacaktımda PC için, telefon içinde kullanacağım premium olan daha mantıklı gibi.

Dediğiniz gibi yaptım premium 3 cihaz paketini 167 liraya düşürdüler. :)
Teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı