Kaspersky "indirme engellendi" uyarısı ne anlama geliyor?

Rapor? Kaspersky içindeki rapor girdilerini mi? Chrome niye sıfırladın? MBAM ile neden taradın?
Sorun hala ne belli değil. Ne yapmak istiyorsunuz detaylı anlatın yazdıklarınızdan bir şey anlaşılmıyor. Siz resim vermişssiniz resimde Chrome ile alakalı sadece bildirim var. Kaspersky olayın neresinde? Kaspersky bildirim veriyorsa raporu niye siliyorsun(Dediğin rapor Kaspersky raporuysa)?

Rapor? Kaspersky içindeki rapor girdilerini mi? Chrome niye sıfırladın? MBAM ile neden taradın?
Sorun hala ne belli değil. Ne yapmak istiyorsunuz detaylı anlatın yazdıklarınızdan bir şey anlaşılmıyor. Siz resim vermişssiniz resimde Chrome ile alakalı sadece bildirim var. Kaspersky olayın neresinde? Kaspersky bildirim veriyorsa raporu niye siliyorsun(dediğin rapor Kaspersky raporuysa)?

Hocam ben bu konuyu açtığımda Chrome bu uyarıyı verdiği için açmıştım. Yetkililerde değiştirmiş Kaspersky uyarısı diye. Benim demek istediğim Chrome neden bu uyarıyı verdiği. Kaspersky'da indirme engellendi diye uyarı verince de bende geçmişi temizleyim dedim bu uyarıyı verdi. Sonra ise Malwarebytes ile taradım.

Geri
Yukarı