Kaspersky Internet Security alınır mı?

DwightSchrute

Femtopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhabalar Kaspersky Internet Security almayı düşünüyorum ama aşırıya mı kaçıyorum dıştan bir göz olarak söylerseniz sevinirim; Kaspersky VPN kullanıyorum, hiçbir korsan içerik tüketmiyorum, bilgisayarım masaüstü sadece evde olduğu yerde duruyor. Yıllık ücreti 1 cihaz için 239TL, öğrenciyim harçlık 400TL :D karşılayabiliyorum fakat alıp almamak önemli benim için. Kullanıp da memnun olanlar cevaplarsa da ayrıca memnun olurum.

Ücretsiz olarak Security Cloud kullanın bence, zaten paranız az. Antivirüse o kadar vermeyin. Alacaksanız, uygun fiyatlı lisansları alın. Bu rehberi yaparsanız 3 ay bedava tam koruma alırsınız:

Ben açıkçası ev kullanıcısı olarak normal Anti-Virüs sürümünü kullanıyorum ve fazlasıyla da yetiyor. Bu özelliklerin kaçı işinize yarayacak? Bunu düşünerek seçim yapın.
1654788166963.png

Ücretsiz olarak Security Cloud kullanın bence, zaten paranız az. Antivirüse o kadar vermeyin. Alacaksanız, uygun fiyatlı lisansları alın. Bu rehberi yaparsanız 3 ay bedava tam koruma alırsınız:

Security Cloud'u sosyalde öven çok olmuş gerçekten. Şimdi göz atıyorum, teşekkürler.
Kaspersky kara sitesinde daha ucuza satılmıyor muydu?
Orası neresi bilmiyorum.

Ben açıkçası ev kullanıcısı olarak normal Anti-Virüs sürümünü kullanıyorum ve fazlasıyla da yetiyor. Bu özelliklerin kaçı işinize yarayacak? Bunu düşünerek seçim yapın.
Eki Görüntüle 1414067
Haklısınız, ben de IS yerine ya Anti-Virüs paketine ya da Security Cloud'un ücretsiz sürümüne gitmeye karar verdim. Siz antivirüs paketinden memnunsunuz anladığım kadarıyla.

Haklısınız, ben de IS yerine ya Anti-Virüs paketine ya da Security Cloud'un ücretsiz sürümüne gitmeye karar verdim. Siz antivirüs paketinden memnunsunuz anladığım kadarıyla.
Açıkçası IS paketinde bana verdiği diğer hiç bir şeyi kullanmadım genelde bilgisayarı açar kullanmaya bakarım virüs programı sistemi korusun yeterli, zaten Kaspersky Protection uzantısı zararlı sitelere girmeyi de engelliyor.

Geri
Yukarı