Kaspersky Internet Security Bitcoin Miner silebilir mi?

OutemuX

Decapat
Daha fazla  
Sanırım bilgisayarıma Bitcoin miner bulaştı. Belirtileri yok ama geçenlerde riskli bir indirme yapmıştım. Sizce KIS (Kaspersky Internet Security) Bitcoin miner silebilir mi?
Not: Malwarebytes ile tam tarama yaptım, sorun çıkmadı.

Sanırım bilgisayarıma Bitcoin miner bulaştı. Belirtileri yok ama geçenlerde riskli bir indirme yapmıştım. Sizce kıs (Kaspersky ınternet Security) Bitcoin miner silebilir mi?
Not: Malwarebytes ile tam tarama yaptım, sorun çıkmadı.

Kurduğunuz yazılımlara dikkat edin. Kaspersky yasal olarak görülen ancak kötü amaçlar için kullanılan yazılımları silmez veya engellemez. Çünkü kendi isteğinizle kurmuş olabilirsiniz. Açık olduğu sürece sizi kötü amaçlı yazılımlardan koruyacaktır.

Bir blogda bir seçeneğin açılması gerektiğini duymuştum. Ayarlarda diğer yazılımları tespit et ayarını açıp tam tarama yaptım bir şey bulmadı. Ayrıca Malwarebytes'in bulması gerekmiyor mu Miner'ı?

Bir blogda bir seçeneğin açılması gerektiğini duymuştum. Ayarlarda diğer yazılımları tespit et ayarını açıp tam tarama yaptım bir şey bulmadı. Ayrıca Malwarebytes'in bulması gerekmiyor mu Miner'ı?

Malwarebytes'in bulması gerektiği için Kaspersky neden bulmasın?
Ek olarak önerebileceğim yazılımlar:

Boştaki CPU kullanımı SS i atacağım. Bilenler inceler belki. Düzenleme: Pardon ilk açtığımdaki ssi atmışım biraz bekledikten sonraki SS i atacağım.
Ekran wd.PNG

Görev yöneticisinden virüs tespiti olmaz. Zararlı görev yöneticisinde gizlenebilir, yanlış şeyleri sonlandırıp sisteme hasar verebiliriz.

Görev yöneticisinden virüs tespiti olmaz. Zararlı görev yöneticisinde gizlenebilir, yanlış şeyleri sonlandırıp sisteme hasar verebiliriz.

CPU kullanımım yüksek mi?
CPU kullanım değerleri normal mi?
Malwarebytes'in bulması gerektiği için Kaspersky neden bulmasın?
Ve ne dediğinizi anlamadım.
AdwCleaner'da bir şey bulmadı. Yani Bitcoin hakkında bir şey bulmadı birkaç şey buldu temizledim CPU kullanımı düştü.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı