Kaspersky kendi kendine temizlik başlatıyor

tanerizm

Hectopat
Makaleler
1
Yer
4 Ekim 2003 Bostancı Duman Konseri
Kaspersky'dan dün bildirim geldi bilgisayara tehdit olabilir temizlik yapın tarzı. Ben de gelişmiş temizliği yap ve bilgisayarı yeniden başlat seçeneğini seçtim. O ara bir program indirdiğim için ne olur ne olmaz diye temizliği yaptım. Fakat bugün de durduk yere bana sormadan Kaspersky temizlik başlatıyor. Ve o sırada internette açık olan siteler dışında yeni siteye giremiyorum, görev yöneticisini de dahil hiçbir uygulamayı çalıştıramıyorum. 'öğeye erişmek için gerekli izinleriniz olmayabilir' hatasını alıyorum. Nasıl durduracağım bunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaspersky'dan dün bildirim geldi bilgisayara tehdit olabilir temizlik yapın tarzı. Ben de gelişmiş temizliği yap ve bilgisayarı yeniden başlat seçeneğini seçtim. O ara bir program indirdiğim için ne olur ne olmaz diye temizliği yaptım. Fakat bugün de durduk yere bana sormadan Kaspersky temizlik başlatıyor. Ve o sırada internette açık olan siteler dışında yeni siteye giremiyorum, görev yöneticisini de dahil hiçbir uygulamayı çalıştıramıyorum. 'öğeye erişmek için gerekli izinleriniz olmayabilir' hatasını alıyorum. Nasıl durduracağım bunu?

Gelişmiş temizlik yaparken hiçbir şeye erişemezsiniz bitince bilgisayar yeniden başlatılacak sonra istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

Gelişmiş temizlik yaparken hiçbir şeye erişemezsiniz bitince bilgisayar yeniden başlatılacak sonra istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.
İyi de bunu yaparken bana niye sormuyor ? Ben istemiyorum belki. Film izliyorum birden başlatıyor sonra yeniden başlıyor bilgisayar. Oyunda olsam ceza yiyeceğim durduk yere.

Kaspersky'dan dün bildirim geldi bilgisayara tehdit olabilir temizlik yapın tarzı. Ben de gelişmiş temizliği yap ve bilgisayarı yeniden başlat seçeneğini seçtim. O ara bir program indirdiğim için ne olur ne olmaz diye temizliği yaptım. fakat bugün de durduk yere bana sormadan Kaspersky temizlik başlatıyor. Ve o sırada internette açık olan siteler dışında yeni siteye giremiyorum, görev yöneticisini de dahil hiçbir uygulamayı çalıştıramıyorum. 'öğeye erişmek için gerekli izinleriniz olmayabilir' hatasını alıyorum. Nasıl durduracağım bunu?

Kalın yaptığım yer cümlenin zamanını bir gün sonrası yapıyor. Yani burada isteğe bağlı yapılmayan temizlikten bahsediliyor.

İyi de bunu yaparken bana niye sormuyor? Ben istemiyorum belki. Film izliyorum birden başlatıyor sonra yeniden başlıyor bilgisayar. Oyunda olsam ceza yiyeceğim durduk yere.

Bilgisiyarınızda çok riskli virüs varki tarıyor, virüs olmasa boşa taramaz.
Kalın yaptığım yer cümlenin zamanını bir gün sonrası yapıyor. Yani burada isteğe bağlı yapılmayan temizlikten bahsediliyor.

Gelişmiş temizlik benim izmin olmadığından da tarıyor yine.
Normal virüslerde yanda Çöz vb. çıkar ama bu durum öyle değil

Gelişmiş temizlik benim izmin olmadığından da tarıyor yine.

"Fakat bugün de durduk yere bana sormadan Kaspersky temizlik başlatıyor." cümlesindeki "fakat bugün" kelimeleri başka bir zamanı anlatıyor ve daha sonrasında istenmeyen bir tarama anlatılıyor. Bu yüzden ilk dediğiniz ilk taramayı ifade ediyor. Bu mesaj da sorun için bir anlam ifade etmiyor.

"Fakat bugün de durduk yere bana sormadan Kaspersky temizlik başlatıyor." cümlesindeki "fakat bugün" kelimeleri başka bir zamanı anlatıyor ve daha sonrasında istenmeyen bir tarama anlatılıyor. Bu yüzden ilk dediğiniz ilk taramayı ifade ediyor. Bu mesaj da sorun için bir anlam ifade etmiyor.

Belki adam bir tane program indirmiş virüslü ve Kaspersky kendine kendine temizlik mi yapıyor?
Aynı sorun bende de var.

Geri
Yukarı