Kaspersky keylogger silebilir mi?

ıvx

Decipat
Bilgisayarıma basit bir reklam virüsü girdi başlangıçta tarayıcıdan reklam açılıyordu bende Kaspersky indirip hızlı tarama ile sildim. Hazır indirmşsken bir de tam tarama yaptım o temiz çıktı. Nedense bilgisayarda keylogger olma ihtimalinden çok tırsarım, Kaspersky sistemde keylogger tarzı virüsleri de silebiliyor mu?

Bilgisayarıma basit bir reklam virüsü girdi başlangıçta tarayıcıdan reklam açılıyordu bende Kaspersky indirip hızlı tarama ile sildim. Hazır indirmişken bir de tam tarama yaptım o temiz çıktı. Nedense bilgisayarda keylogger olma ihtimalinden çok tırsarım, Kaspersky sistemde keylogger tarzı virüsleri de silebiliyor mu?

Siler ama bu kanıya nereden vardınız? Kaspersky Total Security'i kullanın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siler ama bu kanıya nereden vardınız? Kaspersky Total Security'i kullanın.

İndirdiğim 1 dosyadan reklam virüsü geldiğine göre aklıma başka virüslerinde olup olmama ihtimali geldi keylogger gelme ihtimalide var az da olsa,elimden geldiğince korsandan kaçınırım emin olmak için sormuştum,Kaspersky'in ücretsiz versiyonunu kullandım taramada.

İndirdiğim 1 dosyadan reklam virüsü geldiğine göre aklıma başka virüslerinde olup olmama ihtimali geldi keylogger gelme ihtimalide var az da olsa,elimden geldiğince korsandan kaçınırım emin olmak için sormuştum,Kaspersky'in ücretsiz versiyonunu kullandım taramada.
30 günlük deneme sürümünden faydalanabilirsiniz. Malwarebytes ile de tarama yapabilirsiniz.

İndirdiğim 1 dosyadan reklam virüsü geldiğine göre aklıma başka virüslerinde olup olmama ihtimali geldi keylogger gelme ihtimalide var az da olsa, elimden geldiğince korsandan kaçınırım emin olmak için sormuştum, Kaspersky'in ücretsiz versiyonunu kullandım taramada.

Lisanslı Total securty olan sürümü deneyin.
Daha derin bir tarama yapar.
1 PC için lisanslar 150 TL civarı sanırım.

30 günlük deneme sürümünden faydalanabilirsiniz. Malwarebytes ile de tarama yapabilirsiniz.

Bedava olan sürüm keyloggerlari algiliyamiyor mu?

Lisanslı Total securty olan sürümü deneyin.
Daha derin bir tarama yapar.
1 PC için lisanslar 150 TL civarı sanırım.

O kadar derin bir taramaya ihtiyacım yok hocam sadece keylogger olup olmadigindan emin olmam gerekiyordu Anti-Virüs'leri ayda yılda 1 tam tarama için kullanıyorum onun içinde bedava sürümü tercih ederim hep.

Yeni konular

Geri
Yukarı