Simülasyonun 2020'de buga girmesi

Windows 7

Megapat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
İşletim Sistemi
Hayatımda birçok başka örnek var fakat sosyal ile alakalı bir durum çarptı gözüme son birkaç haftadır. Bir konuda yorum yazan X kişisinin yorumunu okurken bildirim geliyor, X kişisi başka bir konudaki mesajınızı beğendi diye. Düşününce garip bir durum, daha da garip olanı ise o benim mesajımı okurken eş zamanlı olarak benim onun mesajını okumam. (X kişisi kullandığım cümlelerde aynı kişiyi temsil ediyor, gerçekte farklı kişiler ile aynı durumu yaşadım). Sizin başınıza gelen başka gariplikler var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şu sıralar ayağa aniden kalkınca gözüm bayağı kararıyor optimizasyonu da düştü simülasyonun arada sırada çevre detaylarını da renderlamadığını fark ediyorum da hadi hayırlısı.

Göklerden gelen bir mesaj vardır!
https://c4.wallpaperflare.com/wallpaper/167/748/56/blue-screen-of-death-clouds-microsoft-windows-sky-wallpaper-preview.jpg

Türkiye simülasyonu çok zor ya bir türlü bitiremedim. Başarabilen var mı?
Birkaç sene sonra yurt dışı simülasyonuna geçip zorluğu düşürmeyi planlıyorum öyle bitireceğim inşallah.

NPC çok ama nedense çeşitlilik az, ben simulasyon boyunca hep benzer NPC'ler tanıdım bazen 5yıl önce gördüğüm kişiyi Şu anki arkadaşımla arkadaş olduğunu vb. durumlar yaşadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı