Çözüm Kaspersky kurarken mavi ekran hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bamfitz

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Kaspersky kurarken gelen mavi ekran hatasının sebebi nedir yani kuruyorum Kaspersky Internet Security 2013'ü kurarken uygulama kurulamadı diyor.

Başka bir şey yazmıyor, tamam diyorum ona bu sefer de şöyle bir uyarı veriyor; Kaspersky " bilgisayarınıza virüs bulaşmış olabilir, Kaspersky Virus Removal Tool(KVRT) indirerek bunu kaldırabilirsiniz" diyor ve işte bunu indirip kuruyorum açıyorum tara diyorum ve işte o mavi ekran hatası geliyor.

Ben bunu formattan hemen sonra kurmaya çalıştım yine bunu veriyordu virüs diyordu. Ama nasıl virüs olabilir ki yani format sonrası ilk işim bunu kurmaya çalışmaktı, yardımlarınızı bekliyorum.

Mavi ekran hatasındaki yazı ise şu şekilde (bu benim bilgisayarım değil ama hata kodu falan aynı şekilde zarar görebilir diye tekrar hatayı almak için kurmadım onu):

1528589_10152138718874680_1194608485_n.jpg

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı