"Kaspersky Lab Launcher" nedir?

darknihilizmside

Centipat
İyi günler arkadaşlar. Bilgisayarımda normalde Kaspersky Security Cloud Free mevcut. Görev yöneticisinde 2 tane olmak üzere Kaspersky Anti-Virus (32 bit) şeklinde program görünürdü ancak 2 gün önce aynı yazdığım şekilde "Kaspersky Lab Launcher (32 bit) şeklinde bir program da görünmeye başladı. Şüphelendim biraz. Bir sorun var mıdır?

Peki neden değişti? Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve ilk defa böyle bir şey ile karşılaştım.

Yeni gelen güncellemeler ile gelmiş olabilir, merak etmeyin bir sorun yok, ben de Kaspersky kullanıyorum ama içiniz rahat değilse tam tarama yapın.

Güncelleme geldiğinde launcher çalışır yüklemek için arka planda. Geçici olarak çalışır yüklediğinde kapatır bir sonraki başlatmada. Bunlar kafaya takılcak şeyler değil :) Düzgün çalışıyorsa raporlarsa sorun bildirmiyorsa kendi için kullanmaya devam.

Bu Lab Launcher çok fazla güç tüketiyor CPU'nun %20'sini kullanıyor 3 gündür. Sizde de böyle mi bende mi bir sorun var?

1624007990438.png

Bu Lab Launcher çok fazla güç tüketiyor CPU'nun %20'sini kullanıyor 3 gündür. Sizde de böyle mi bende mi bir sorun var?
Ne zamandır, sürekli mi? Ne işlem yaparken? Windows güncel mi? Kaspersky güncel mi? Kaldırıp yenien yklemeyi denedin mi?
Bunları yapmadıysan yapıp kontrol et.
Temiz önyükleme yap bunlara başlamadan önce.

Ne zamandır, sürekli mi? Ne işlem yaparken? Windows güncel mi? Kaspersky güncel mi? Kaldırıp yenien yklemeyi denedin mi?
Bunları yapmadıysan yapıp kontrol et.
Temiz önyükleme yap bunlara başlamadan önce.

Merhabalar bilgisayarımda virüs olduğunu ve sizin bilgili bir kişi olduğunuzu düşünüyorum lütfen son açtığım konumda yardım eder misiniz teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı