Kaspersky Okuma Hatası ve Parola Korumalı Arşiv uyarıları nedir?

demiralver

Zeptopat
Daha fazla  
Merhabalar, Google'den bir RAR dosyası indirdim ve anında Defender dosyayı sildi. Sildikten sonra bu konularda paranoyak olduğum için bilgisayarı sıfırladım ve Kaspersky kurup tam tarama yaptırdım. Aşağıda bulunan raporları alıyorum.

1622660556975.png

Bu ve bunun gibi birden fazla rapor ve (Forza Horizon 4 dosya konumu);

Adsız.png

Ve bu şekilde hatalar. Edit: Google'nin hata verdiği konuma girince böyle bir dosya olmadığını görüyorum. O konumu tekrar arattım ve hata yok.
Bunları önemsemem gerek mi acaba? Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• 1622660547378.png
    1622660547378.png
    163,4 KB · Görüntüleme: 86
Virüs mü, bilmiyorum ama o dosyayı taratabilirsiniz.
Tam olarak hangi dosyadan bahsediyorsunuz ? WindowsApps'dekilerin Forza dosyası olduğuna ve formattan sonra bozulduğuna eminim. Google ve Edge'nin dosya konumlarını tarattığımda herhangi bir olumsuzluk yoktu. Şu anda tekrardan tam tarama yapıyorum ve System32'deki bazı dosyalar + Edge dosyaları tekrar aynı şekilde uyarı veriyor.
1622661721705.png

Bilgisi olan birisi yazarsa sevinirim.

Merhabalar, Google'den bir RAR dosyası indirdim ve anında Defender dosyayı sildi. Sildikten sonra bu konularda paranoyak olduğum için bilgisayarı sıfırladım ve Kaspersky kurup tam tarama yaptırdım. Aşağıda bulunan raporları alıyorum.

Eki Görüntüle 1053228

Bu ve bunun gibi birden fazla rapor ve (Forza Horizon 4 dosya konumu);

Eki Görüntüle 1053229

Ve bu şekilde hatalar. Edit: Google'nin hata verdiği konuma girince böyle bir dosya olmadığını görüyorum. O konumu tekrar arattım ve hata yok.
Bunları önemsemem gerek mi acaba? Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.
Microsoft Store'dan veya Gamepass üzerinden indirilen oyunlar korumalı olduğu için böyle demiş. Bir sorun yok.

Geri
Yukarı