Çözüldü Kaspersky Plus "Bu bölgede geçersizdir" hatası

• Konuyu başlatan Tebi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 1B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tebi

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Core i5 12500H
Nvidia Rtx 3050Ti 4 Gb
Samsung Ram DDR5 16Gb 4800MHZ
M2 NVM SSD 512 GB
Meslek
Front End
Herkese merhaba. Kaspersky Plus satın aldım fakat bu bölgede geçersizdir diyor.

Çözüm
Yanlışı indirmek bu uyarıyı verdirmez. Lisansınızı değişmiş olabilirler. Uyumsuz ürün bile olsa lisansı girince otomatik uygun olan yazılım yüklenir.
Lisansınızı my Kaspersky üzerinden girin ve oradan indirin aldığınızda.

Bana link gönderdiler bu linkediki uygulamayı kurun hesap giriş yapın yaptım direk lisans verdi hem telfonda hem PC de. Telfonda sonradan aktiv oldu sorun nedeni bence Kaspersky kaynaklıydı lisansı kontrol etim değişmemişdi.

Bana link gönderdiler bu linkediki uygulamayı kurun hesap giriş yapın yaptım direk lisans verdi hem telfonda hem PC de. Telfonda sonradan aktiv oldu sorun nedeni bence Kaspersky kaynaklıydı lisansı kontrol etim değişmemişdi.

VPN kullanırken indirime 40 oluyor VPN kapatıyorum 32 bu neden olabilir? Fotoğraf ekliyorum aşağıya.
Herkese merhaba. Kaspersky Plus satın aldım fakat bu bölgede geçersizdir diyor.

Sanırsam ucuz olsun diye Hindistan Amazon gibi sitelerden aldınız. Farklı ülkelerin yazılım anahtarları sadece o ülkelerde çalışır. VPN kullanarak yazılımı aktif edersiniz. Sadece aktif ederken VPN'i kullanırsınız sonra kullanmanıza gerek yok.

Sanırsam ucuz olsun diye Hindistan Amazon gibi sitelerden aldınız. Farklı ülkelerin yazılım anahtarları sadece o ülkelerde çalışır. VPN kullanarak yazılımı aktif edersiniz. Sadece aktif ederken VPN'i kullanırsınız sonra kullanmanıza gerek yok.

Kaspersky Plus – Gelişmiş Siber Güvenlik Koruması | Kaspersky kendi sitesinen satın aldım 3 cihaz seçeneği ile teknik desteğe yazıyorum cevap vermiyorlar. Sebep ne olabilir PC de iyi çalışan VPN biliyor musunuz farklı ülke seçip deneyim bakalım oluyor mu?

Lisansı nereden aldın? Bölge kısıtlamasına takıldın galiba. Lisanslar ülkelere özel satılıyor.

Kaspersky Plus – Gelişmiş Siber Güvenlik Koruması | Kaspersky kendi sitesinen hocam.

Hocam daha bugün(3 saat önce) Kaspersky Premium aldım kendi sitesinden. Diğer kişilerinde dediği gibi lisansı nereden aldınız?

Kaspersky Plus – Gelişmiş Siber Güvenlik Koruması | Kaspersky kendi sitesinen satın aldım 3 cihaz seçeneği ile iade edib telfonla Play Store üzerinen satın alırsam direk aktiv olur mu?

Kaspersky Plus – Gelişmiş Siber Güvenlik Koruması | Kaspersky kendi sitesinen satın aldım 3 cihaz seçeneği ile teknik desteğe yazıyorum cevap vermiyorlar. Sebep ne olabilir PC de iyi çalışan VPN biliyor musunuz farklı ülke seçip deneyim bakalım oluyor mu?

Kaspersky Plus – Gelişmiş Siber Güvenlik Koruması | Kaspersky kendi sitesinen hocam.

Kaspersky Plus – Gelişmiş Siber Güvenlik Koruması | Kaspersky kendi sitesinen satın aldım 3 cihaz seçeneği ile iade edib telfonla Play Store üzerinen satın alırsam direk aktiv olur mu?
Peki sen nerede yaşıyorsun? Azerbaycan'da yaşayıp Türkiye lisansını soran kişiler vardı. Türkiye lisansı sadece Türkiye'de çalışır. Farklı ülkelerde çalışmaz.

Peki sen nerede yaşıyorsun? Azerbaycan'da yaşayıp Türkiye lisansını soran kişiler vardı. Türkiye lisansı sadece Türkiye'de çalışır. Farklı ülkelerde çalışmaz.

Sorun düzeltildi destek ekibi yardım etti yanlış sürüm indirmişim o yüzden hata veriyormuş.

Yanlışı indirmek bu uyarıyı verdirmez. Lisansınızı değişmiş olabilirler. Uyumsuz ürün bile olsa lisansı girince otomatik uygun olan yazılım yüklenir.
Lisansınızı My Kaspersky üzerinden girin ve oradan indirin aldığınızda.

Lisansınızı my Kaspersky üzerinden girin ve oradan indirin aldığınızda.

VPN kullanırken indirime 40 oluyor VPN kapatıyorum 32 bu neden olabilir? Fotoğraf ekliyorum aşağıya.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-03-06-00-24-42-91_56e3a6ebeab54d89da2ff3c4fc56e986.jpg
    Screenshot_2023-03-06-00-24-42-91_56e3a6ebeab54d89da2ff3c4fc56e986.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG20230306005359.jpg
    IMG20230306005359.jpg
    161,2 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG20230306005609.jpg
    IMG20230306005609.jpg
    239,5 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG20230306010103.jpg
    IMG20230306010103.jpg