Kaspersky Plus almak

Rufiq Cavadov

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Azərbaycan
Daha fazla  
Merhaba. Kaspersky.com.tr üzerinden kur farkına göre açıkçası Kaspersky Plus satın almak istiyorum. Rusya ve İngiltere'ye göre çok pahalı. Ama Türkiye'ye sayfasından daha ucuz sipariş vermek mümkün gibi. Fakat işin en zor kısmına gelirsek, T.C. kimlik istiyor. Kimlik numarası alanında takılıyorum. Bu aşamayı geçmek için Türk T.C. kimliği gerektiriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
TC kimlik numarası girmek zorunlu değil. İnternetten alışveriş yaptığınız her site adınıza fatura kesmek için TC kimlik numarası almak zorunda bu gayet normal. Ama dediğim gibi boş bırakabilirsiniz.

Galiba Türkiye'de yaşamıyorsunuz. Kaspersky.com.tr sitesinden alınan lisans sadece Türkiye'de çalışır. Farklı ülkelerde çalışmaz.

Kanka kusura bakmada neden alıyorsun merak ettim.
Hocam mesela Azerbaycanda bazı kişiler diyor ki, antivirus kur benim bilgisayara Kaspersky ve s mesela.

TC kimlik numarası girmek zorunlu değil. İnternetten alışveriş yaptığınız her site adınıza fatura kesmek için TC kimlik numarası almak zorunda bu gayet normal. Ama dediğim gibi boş bırakabilirsiniz.

Galiba Türkiye'de yaşamıyorsunuz. Kaspersky.com.tr sitesinden alınan lisans sadece Türkiye'de çalışır. Farklı ülkelerde çalışmaz.
Benim bildiğim kadarıyla o sadece etkinleştirmek için hocam.

Azerbaycan için lisansı etkinleştiremezsin. Yalnızca Türkiye için. Azerbaycan için nerede satılıyorsa oradan almalısın.
VPN ile bağlanıp Türkiyeye etkinleştiremez miyim hocam?

Benim bildiğim sadece etkinleştirmede sorun yaşatıyor. Azerbaycan için bulamadım hocam.

VPN ile bağlanıp Türkiyeye etkinleştiremez miyim hocam?

Benim bildiğim sadece etkinleştirmede sorun yaşatıyor. Azerbaycan için bulamadım hocam.
VPN ile bağlanıp etkinleştirsen bile VPN kapandıktan sonra hata verebilir. Garantisi yok. Riske girme derim. Aşağıdaki linkten Azerbaycan'daki partnerleri bulabilirsin.

VPN ile bağlanıp etkinleştirsen bile VPN kapandıktan sonra hata verebilir. Garantisi yok. Riske girme derim. Aşağıdaki linkten Azerbaycan'daki partnerleri bulabilirsin.

Teşekkürler!

Hocam siteyi inceledim ama bizim siteler gerçekten çok dandik gibi duruyor. Saçma saçma siteler hocam. Teşekkürler yine de!

Hocam ben bir Rus sitesinden açıkçası bir defa satın almıştım ve sorunsuz bir şekilde etkinleştirip kullanıyordum açıkçası. Emin misiniz Siz?

Son düzenleme:
Teşekkürler!

Hocam siteyi inceledim ama bizim siteler gerçekten çok dandik gibi duruyor. Saçma saçma siteler hocam. Teşekkürler yine de!

Hocam ben bir Rus sitesinden açıkçası bir defa satın almıştım ve sorunsuz bir şekilde etkinleştirip kullanıyordum açıkçası. Emin misiniz Siz?
Rusya lisansı Azerbaycan bölgesini kapsıyordur muhtemelen.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı