Kaspersky Security Cloud Free Kullanıcı Yorumu

Arkadaşlar merhaba. Kaspersky SC Free Kaspersky Free`nin yerini alacak olan güvenlik yazılımı. Yazılım toplam 50GB boyutundaki 440000 dosyayı 16 dakikada tarayabiliyor. Yapılan tarama testinde de %100 performans göstermiş. Ayrıca özellik olarak günlük 500MB-aylık 15GB VPN, bulut koruması, kurtarma diski, dosya parçalayıcı, gizlilik temizleyicisi gibi özellikler sunuyor. Sophos XG Free Firewall+ KSC Free+ Hiren`s BootCD Free+ Zemana Portable ücretsiz ve kaliteli bir güvenlik setup`ı olabilir.
2019-08-20 14_41_16-Ayarlar.png
2019-08-20 14_42_20-Ayarlar.png
2019-08-20 14_43_02-Ayarlar.png
2019-08-20 14_43_46-Ayarlar.png

@fryzen OSArmor'a da bir bakmanızı öneririm. Onun dışında iyi bir kombo olmuş.

@fryzen OSArmor'a da bir bakmanızı öneririm. Onun dışında iyi bir kombo olmuş.

OSArmor'u bilmiyordum, söylemeniz iyi olmuş. Onun dışında ikincil gerçek zamanlı koruma olarak HitmanPro Alert de kullanılabilir.

OSArmor'u bilmiyordum, söylemeniz iyi olmuş. Onun dışında ikincil gerçek zamanlı koruma olarak HitmanPro Alert de kullanılabilir.
Evet, anti-exploit olarak da kullanılabilecek iyi bir program kendisi.

HMPA yerine, ücretsiz olarak Malwarebytes Anti-Exploit de kullanılabilir. Antivirüs bulunan sistemde HitmanPro Alert biraz yavaşlık yaratabilir.

Ben sistem şu an bu şekilde. Eskiden VoodoShield'de vardı fakat arayüzü açarken ücretsiz sürüm olduğunu hatırlatan popuplar yüzünden kullanmayı bıraktım.

Arkadaşlar bu program sürekli olarak ping sorunu yaşatıyor, onlarca kapat aç denemesi yaparak bu programın arka planda sürekli %3 ağ kullanımı yaptığı tespit ettim ve bu da oyunlara en az 30ms olarak yansıyor sık olmasa da arada 1000 ping oluyor bilginiz olsun, kesindir test edilmiştir boşuna internet firmasını arayıp zaman kaybetmeyin.

@Wfazıl ben kullanıyorum ve hiç ping sorunum olmuyor. Güncelleme için zaman ayarlayabilirsiniz. Programa sövmeden önce özelliklerini kullanıp sorununuzu çözüp çözemediğinize baksaydınız keşke.
Dediğiniz tüm bulut programları hatta WhatsApp için bile geçerli o zaman. Onlar da yedekleme yaparak iyi olmayan internette ping yapar. Zamanını düzgünce ayarlarsanız sorunsuz kullanırsınız.

@Wfazıl ben kullanıyorum ve hiç ping sorunum olmuyor. Güncelleme için zaman ayarlayabilirsiniz. Programa sövmeden önce özelliklerini kullanıp sorununuzu çözüp çözemediğinize baksaydınız keşke.
Dediğiniz tüm bulut programları hatta WhatsApp için bile geçerli o zaman. Onlar da yedekleme yaparak iyi olmayan internette ping yapar. Zamanını düzgünce ayarlarsanız sorunsuz kullanırsınız.
Güncelleme yaparken değil sürekli internet kullanıyordu özellikle de upload.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı