Kaspersky Security Cloud Free olarak nasıl kullanılır?

FURKAN CANN

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
A520M-K ANAKART / AMD RYZEN 5 3600 / GT 730 EKRAN KARTI / 8GB 2666MHZ RAM / 240GB KİNGSTON A400 SSD
Meslek
Elektrik - Elektronik teknikeri
Kaspersky Security Cloud personal kullanıyorum Free olarak nasıl kullanabilirim para ödemek istemiyorum veya kendisi Free sürümüne geçer mi?

Hocam 30 günlük denemeden sonra kendisi otomatik olarak Free sürüme geçiyor para çekmiyor kredi kartı tanıtmadığınız için hocam sisteme merak etmeyin.

Hocam 30 günlük denemeden sonra kendisi otomatik olarak Free sürüme geçiyor para çekmiyor kart tanımadığınız için hocam.

Personal sürüm Free sürüme geçer mi geçmez diyorlar ben kart bilgilerimi girip satın alacaktım.

Hocam benim bildiğim 30 günlük ücretsiz kendisi veriyor sonra Free sürüme geçiyor kendisi otomatik diye onu tam olarak bilmiyorum.

Anladım satın almama gerek yok değil mi Free sürüme geçerse kendisi peki siz hangi sürümü kullanıyorsunuz.

Anladım satın almama gerek yok değil mi Free sürüme geçerse kendisi peki siz hangi sürümü kullanıyorsunuz.

Hocam ben sadecee taratıp sildim şu an yüklü değil bende de 30 günlük sürüm vardı Free Cloud sürümünü indirmiştim ücretsiz olan fakat kendisi Kaspersky'ın deneme veriyor işte o bittikten sonra kendisi Free sürümü geçiyor diye biliyorum zaten kredi kartı tanımlamadıgınız için herhangi bir ücret çekemez hocam otomatik Premium yapmaz zaten sadece e-posta ile giriş yapıyorsunuz o kadar yani.

Geri
Yukarı