Kaspersky Security Cloud Free web siteleri tarafından izlenme nedir?

Değil. Elimize verdiğin bir veri yok çünkü. Bildirim gelen siteyi raporlarda bulup paylaşın.

Kaspersky mesaj attığında site belirtmedi sadece personal sürüme geçin dedi bende tamam butonuna tıkladım sonra ne bir bildirim geldi site engellendi diye ne de bir uyarı geldi siteyi engelleyemiyoruz diye.

Sorununuzu biraz daha net bir şekilde belirtin. Konuda "4 web sitesi tarafından izleniyorsunuz." diye bildirim çıktı yazmışsınız. Şimdi sadece Personal sürümüne geçin çıktı diyorsunuz.

Büyük ihtimal Kaspersky size bir bildirim verdi, şöyle bir özelliğimiz var ve bunu kullanmanız için ücretli versiyonuna geçmeniz gerekiyor diye. Siz de AV'nin Personal sürümünün 30 günlük deneme süresini etkinleştirdiniz. Tabii yanlış bir çıkarım yapmış olabilirim çünkü yazdıklarınız net bir şekilde anlaşılamıyor.

Sorununuzu biraz daha net bir şekilde belirtin. Konuda "4 web sitesi tarafından izleniyorsunuz." Diye bildirim çıktı yazmışsınız. Şimdi sadece personal sürümüne geçin çıktı diyorsunuz.

Büyük ihtimal Kaspersky size bir bildirim verdi, şöyle bir özelliğimiz var ve bunu kullanmanız için ücretli versiyonuna geçmeniz gerekiyor diye. Siz de Av'nin personal sürümünün 30 günlük deneme süresini etkinleştirdiniz. Tabii yanlış bir çıkarım yapmış olabilirim çünkü yazdıklarınız net bir şekilde anlaşılamıyor.

Yani izleniyorsunuz diye bildiri çıktı altında ise personal sürüme geçin yazıyordu evet tam 30 günlük deneme sürümüydü.

Yani izleniyorsunuz diye bildiri çıktı altında ise personal sürüme geçin yazıyordu evet tam 30 günlük deneme sürümüydü.
Altında yazan genel uyarı. 4 adet olan da orada olmalı eğer dediğin gibi basınca oraya gittiyse.

Eğer ortada bir zararlı olsaydı, Personal sürümüne geç demez direkt engellerdi ve bunu raporlarda görebilirdiniz. Olayın hâlâ önceki mesajdaki gibi yaşandığını düşünüyorum.

Eğer olay tam benim dediğim gibi gerçekleşmemiş olsa bile bir herhangi bir zararlı ile alakalı olmadığı net gibi duruyor.

Altında yazan genel uyarı. 4 adet olan da orada olmalı eğer dediğin gibi basınca oraya gittiyse.

Teşekkür ederim ilginiz için.
Eğer ortada bir zararlı olsaydı, personal sürümüne geç demez direkt engellerdi ve bunu raporlarda görebilirdiniz. Olayın hâlâ önceki mesajdaki gibi yaşandığını düşünüyorum.

Eğer olay tam benim dediğim gibi gerçekleşmemiş olsa bile bir herhangi bir zararlı ile alakalı olmadığı net gibi duruyor.

Teşekkür ederim hepinize ilginiz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı