Kaspersky Security Cloud Personal 21.1.15.500(C) Kaldırılamıyor

Başlıkta gördüğünüz indirdiğim antivirüsü silmek istedim. Silme esnasında silinmek istenen dosya başka bir program tarafından kullanıldığı için silinemiyor dedi, geri aldım silme işlemini. Muhtemelen antivirüsün bütün dosyalarını geri getiremedi ve antivirüs zarar gördü. Tekrar silmek istedim, bu sefer daha silmeye başlamadan hata verip bir dosyayı bulamadığını söyledi. Kendi kaldırma programı işe yaramıyor. Ne yapmalıyım?

Başlıkta gördüğünüz indirdiğim antivirüsü silmek istedim. Silme esnasında silinmek istenen dosya başka bir program tarafından kullanıldığı için silinemiyor dedi, geri aldım silme işlemini. Muhtemelen antivirüsün bütün dosyalarını geri getiremedi ve antivirüs zarar gördü. Tekrar silmek istedim, bu sefer daha silmeye başlamadan hata verip bir dosyayı bulamadığını söyledi. Kendi kaldırma programı işe yaramıyor. Ne yapmalıyım?

Güvenli modda açıp silin.

Güvenli modda açıp silin.

Sildiği dosyayı geri getiremiyor. Getiremediği için artık daha silmeye çalışamıyor bile. El ile silersem regedit ya da kalıntıları ne olacak.
Antivirüs dosyaları el ile silinir mi? Ya kaç yılındayız yapmayın hocam.

Tekrar kurun ve denetim masasından kaldırın.

Denedim ama yeniden başlatın dedi. %100 safe mode atıcak.

Sildiği dosyayı geri getiremiyor. Getiremediği için artık daha silmeye çalışamıyor bile. El ile silersem regedit ya da kalıntıları ne olacak.

Ha bende uninstalerdan silmeye kalkıştınız da öyle oldu sanmıştım. Tekrar indirmeyi deneyip bu defa program ekle/kaldır'dan ya da yanında gelen uninstallerdan silin.

Antivirüs dosyaları el ile silinir mi? Ya kaç yılındayız yapmayın hocam.

Tekrar kurun ve denetim masasından kaldırın.

Kendim silmedim. Antivirüsün kendi exe uninstallerini kullandım.

Kolay gelsin hocam. Kaldırılmayan dosyalar her zaman kötüdür.

Kullandığım güvenlik yazılımlarının 3'de "ikisinde" karşılaşıyorum zaten.

Geri
Yukarı