Kaspersky Security Cloud trojan buldu

Brazen

Decapat
Arkadaşlar gerçekten çok korkuyorum. Kaspersky'da tarama yapılırken Trojan.Multi.BroSubsc.gen tespit edilmiş. Bu virüs tam olarak nedir? Uyarıyı aldığımda kan beynime sıçradı resmen. Ayrıca bilgisayarı temizle ve yeniden başlat diyor. Buna tıklarsam özel dosyalarım gider mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Virüs programın varmış işte. Sil, bir şey olmaz büyük ihtimalle.

Arkadaşlar gerçekten çok korkuyorum. Kaspersky'da tarama yapılırken Trojan.Multi.BroSubsc.gen tespit edilmiş. Bu virüs tam olarak nedir? Uyarıyı aldığımda kan beynime sıçradı resmen. Ayrıca bilgisayarı temizle ve yeniden başlat diyor. Buna tıklarsam özel dosyalarım gider mi?

Rahatla yahu. bu kadar takma. sadece adamlar senin üzerinden para kazanmak istiyor. 2 tıka halledersin.

Neden bu kadar gerildiniz yahu? Temizle ve yeniden başlata bas. Tebrikler, virüsü bilgisayarınızdan kaldırdınız!

Ya bütün bilgilerim çalındıysa ya da PC bir daha açılmazsa?
Neden böyle bir şey olsun? Trojan öyle bir virüs değil. Bütün bilgileriniz çalınmış olabilir mi emin değilim. Siz temizleyin ve yeniden başlatın.
Yüklendiğinde muhtemelen karantinaya alınmıştır zaten.

Neden böyle bir şey olsun? Trojan öyle bir virüs değil. Bütün bilgileriniz çalınmış olabilir mi emin değilim. Siz temizleyin ve yeniden başlatın.

Zaten yaptım ama tıkladığımda System32 ile ilgili bir hata aldım. 5 saniye sonra da PC kapandı işte. O hatayı aldıktan sonra gene aşırı korktum.

Çok korkuyorsan kartını falan iptal et, şifrelerini değiştir. Bu kadar korkmaya gerek yok FBI ajanı değilsen.

Yeni konular

Geri
Yukarı