Kaspersky Security Cloud varken Malwarebytes yüklenir mi?

omwr.ptx

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1660 Super
16 GB Ram
Intel Core i5-4460
Meslek
Öğrenci
Merhaba, Malwarebytes'ı pek sevmem neden bilmiyorum ama bugün trojan içeren bir siteye girmekten beni kurtardı. Bu sebeple yükleyeceğim fakat bu iki uygulama dururken bunu yüklemem mantıklı olur mu? Kaspersky Security Cloud ve Microsoft Defender varken Malwarebytes yüklenir mi? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Malwarebytes'ı pek sevmem neden bilmiyorum ama bugün trojan içeren bir siteye girmekten beni kurtardı. Bu sebeple yükleyeceğim fakat bu iki uygulama dururken bunu yüklemem mantıklı olur mu? Kaspersky Security Cloud ve Microsoft Defender varken Malwarebytes yüklenir mi? Şimdiden teşekkürler.
Hocam Microsoft Defender’ı hiç kullanmayın. Virüs algılamıyor neredeyse. Güvenlik açısından kasperesky daha iyi olur. Ama Malwarebytes da kötü değil.

Defender'i silebiliyor ya da devre dışı bırakabiliyor muyuz?

Malwarebytes bir anti-malware, Kaspersky ise anti-virüs'dür. İkisini de bilgisayarınızda tutmanızı öneririm. Windows defender'ı ise kapatın. Hiç işe yaramıyor.

Şu an malwarebtyes tarama yapıyor. Size zor şartlar altında yazıyorum. Monitörüm ekran kartıyla uyumlu değil bu sebepten ekran kartımı kullanamıyorum doğum günümde düzelecek ama. Kaspersky'i kapatmak zorunda kaldım.
Bir tane Browsr reklam şeyinden buldu, inanılmaz.

Öncelikle üçüncü parti bir anti-virüs yazılımı kurulduğunda Windows Defender devre dışı bırakılıyor. Kaspersky + MBAM kullanacaksanız MBAM'ın real-time protection, web protection modüllerini kapatarak kullanabilirsiniz. Anti-malware yazılımlarını gerçek-zamanlı koruma için önermem.

Geri
Yukarı