Kaspersky securtiy Cloud Free vs ESET

Cyberbug 2077

Hectopat
Makaleler
1
İyi günler birkaç kişi geçin diyor birkaç kişi de Kaspersky'dan geri kalıyor diyor. Ne yapmalıyım? ESET indirdim şu anda güncelleme yapıyor. Kullanmaya devam edeyim mi yoksa Kaspersky Security Cloud Free'ye tekrar mı geçeyim?

Tabii ki sizin kararınıza kalmış, devam etmek istiyorsanız devam edebilirsiniz.

Ancak gelişmiş tehdit koruması gibi şeylerde düşüş yaşar mıyım Kaspersky'a göre?

Bilgisayarınızın performansında düşüşe neden olmuyorsa ve memnunsanız korumasından tabii ki, neden olmasın.

Bir performans düşüşü yaşamadım. Korumasına daha bakmadım da sizce düşüş olur mu Kaspersky'a göre.

Devam edin, ESET'in ağ koruması çok iyidir. Gerçek zamanlı koruması da.

Tamam teşekkür ederim hocam. Önceki konuda ESET testlerde Kaspersky'ın gerisinde kaldı demişti de bir arkadaş. Ondan dolayı sormak istedim.

ESET hiç kullanmadım bilmiyorum. Zaten sisteminiz iyi değilse ben Windows Defender öneriyorum.

Hocam Defender'a pek güvenmiyorum ben. Herhangi bir virüs Regedit'e girerek devre dışı bırakabiliyor demişti Prime 777 adlı hocam.

Tamam teşekkür ederim hocam. Önceki konuda ESET testlerde Kaspersky'ın gerisinde kaldı demişti de bir arkadaş. Ondan dolayı sormak istedim.

Hocam Defender'a pek güvenmiyorum ben. Herhangi bir virüs Regedit'e girerek devre dışı bırakabiliyor.
Aydan aya göre değişiyor virüs tespitleri. Emin olun ki hangi programı kullandığınız hiç farketmez. İster ESET kullanın, ister Kaspersky, ister Bitdefender.

Ancak gelişmiş tehdit koruması gibi şeylerde düşüş yaşar mıyım Kaspersky'a göre?
Yaşamazsınız, Kaspersky'dan bir tık daha iyi galiba gelişmiş tehdit savunması.

Bir performans düşüşü yaşamadım. Korumasına daha bakmadım da sizce düşüş olur mu Kaspersky'a göre.
Koruma düzeyleri birbirine yakındır, ikiside popüler antivirüs programları. Herhangi bir stabil olmayan durum gördüğünüzde değiştirebilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı