Kaspersky securtiy Cloud Free vs ESET

Cyberbug 2077

Hectopat
Makaleler
1
İyi günler birkaç kişi geçin diyor birkaç kişi de Kaspersky'dan geri kalıyor diyor. Ne yapmalıyım? ESET indirdim şu anda güncelleme yapıyor. Kullanmaya devam edeyim mi yoksa Kaspersky Security Cloud Free'ye tekrar mı geçeyim?

İki antivirüs uygulaması da güzel, eğer ücret veririm diyorsanız ESET kullanın fakat ben ücret veremem diyorsanız Kaspersky sizin için yeterli olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler birkaç kişi geçin diyor birkaç kişi de Kaspersky'dan geri kalıyor diyor. Ne yapmalıyım? ESET indirdim şu anda güncelleme yapıyor. Kullanmaya devam edeyim mi yoksa Kaspersky Security Cloud Free'ye tekrar mı geçeyim?

Bence Kaspersky kullanın bildiğim kadarıyla yeni yükleyen kişilere Kaspersky bedava 60 gün Kaspersky Cloud veriyor.

ESET'in RAM kullanımı daha fazlaydı sanırım. Yanlış biliyorsam düzetebilirsiniz Kaspersky güzeldir bence.

İki antivirüs uygulaması da güzel, eğer ücret veririm diyorsanız ESET kullanın fakat ben ücret veremem diyorsanız Kaspersky sizin için yeterli olacaktır.

Kaspersky lisanslı kullandım, tavsiye ederim.

Ancak ESET'i deneme sürümünde kullanıyorum ve çok hoşuma gitti. Ağ güvenli olmazsa ağda kendisini gizlemesi gibi araçları çok hoşuma gitti. Eğer ki gerçek zamanlı korumada bir düşüş olmazsa ESET kullanmaya devam etmek istiyorum. Sizce ESET'i kullanmaya devam etmeli miyim?
@Dutchman @Heuristic
Siz de yardımcı olursanız sevinirim.

Ancak ESET'i deneme sürümünde kullanıyorum ve çok hoşuma gitti. Ağ güvenli olmazsa ağda kendisini gizlemesi gibi araçları çok hoşuma gitti. Eğer ki gerçek zamanlı korumada bir düşüş olmazsa ESET kullanmaya devam etmek istiyorum. Sizce ESET'i kullanmaya devam etmeli miyim?
@Dutchman @Heuristic

Tabii ki sizin kararınıza kalmış, devam etmek istiyorsanız devam edebilirsiniz.

@Dutchman @Heuristic
Bilgisayarınızın performansında düşüşe neden olmuyorsa ve memnunsanız korumasından tabii ki, neden olmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı