Kaspersky sildikten sonra ses çalışmıyor

merlin

Hectopat
Daha fazla  
Kaspersky antivirüs kullanıyordum lisansı bitti kaldırdım ve McAfee yükledim. Kaldırmamla beraber ses gitti birkaç defa denedim kesinlikle onunla alakalı. 4 yıllık McAfee aldım şimdi ne yapmam gerekiyor bilen var mı? Şimdiden teşekkürler.

Screenshot_1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
AV ses sürücüsüne bir etkisi olamaz zararlı olmadıkça. Ağ kartına etkisi var sadece. Ses sürücünüzü AV kaldırdıktan sonra güncellemeyi deneyin kendi sitesinden.
Denetim Masası'ndan kaldırdım bir haylı uğraştıktan sonra. Hizmetler, sürücüler vs. aklıma Kaspersky'ı yeniden yüklemek geldi. Yükleyip yeniden başlattıktan sonra gümbür gümbür çalmaya başladı. Emin olmak için Av'yi kaldırıp tekrar çalıştırdıktan sonra yine aynıydı :/

AV ses sürücüsüne bir etkisi olamaz zararlı olmadıkça. Ağ kartına etkisi var sadece. Ses sürücünüzü AV kaldırdıktan sonra güncellemeyi deneyin kendi sitesinden.

Çözüm
Hocam aynı sorunu yaşıyorum şu an. Trojan bulup sildikten sonra ses aygıtım bozuldu. Aygıt yöneticisinden kaldırdıktan sonra kendi sitesinden Realtek'i yükledim, düzelmedi. Sizin burada yazdığın AV nedir?

Hocam aynı sorunu yaşıyorum şu an. Trojan bulup sildikten sonra ses aygıtım bozuldu. Aygıt yöneticisinden kaldırdıktan sonra kendi sitesinden Realtek'i yükledim, düzelmedi. Sizin burada yazdığın AV nedir?
Şu an aynı sorunu yaşıyorum. Yükleyip tarama yapayım dedim ses gitti. Trojan sil dedim böyle oldu.

Bilgisayar kullanımdaydı şimdi yapabildim. Bazı mantıksız arkadaşlar da sert sert konuşmuş, olsun karakterleri böyle demek ki. DDU ile kaldırıp yapsam da sorun çözülmedi. Aygıt yöneticisi ve Windows Update üzerinden bazı ayarlara baktım yine olmadı. Çareyi Kaspersky'ı silmekte buldum. Her şeyin bir olduğunu sanan arkadaşlara duyurulur.

Yeni konular

Geri
Yukarı