Kaspersky silinmiyor

598425

Centipat
Kaspersky sildim halen daha PC açılırken sağ alttan açılıyor korumayı aktif ediyor. Her yerden sildim denetim masasında gözükmüyor. Program Files'den silmeye çalışınca erişim reddedildi falan diyor. Kendime yetkide veremiyorum yardımcı olur musunuz?

Kaspersky sildim halen daha PC açılırken sağ alttan açılıyor korumayı aktif ediyor. Her yerden sildim denetim masasında gözükmüyor. Program Files'den silmeye çalışınca erişim reddedildi falan diyor. Kendime yetkide veremiyorum yardımcı olur musunuz?
admin hesapta değilseniz silemeyebilirsiniz Kavremover Tool ile Kaspersky Nasıl Kaldırılır? | Serkan DURAN IT Blog

Nasıl sildiniz? Denetim Masası'ndan kaldırınca kendi kaldırma yöneticisiyle kaldırıyor ve yeniden başlatınca siliniyor tamamen.

Usta bu kaspersky bir kere pcye girdi mi çıkmıyor virüs gibi. Ben yüklemiştim zar zor sildim. Silmek için pcyi güvenli modda başlatmak lazım. Bu modda antivirüsler devre dışı kalıyor çünkü.
  1. Windows Tuşu + R'ye basın.
  2. İletişim kutusuna msconfig yazın .
    Önyükleme sekmesini seçin.
  3. Güvenli Önyükleme seçeneğini seçin ve Uygula'yı tıklayın.
  4. Sistem Yapılandırma penceresi açıldığında değişiklikleri uygulamak için Yeniden Başlat'ı seçin.
    Not : Güvenli Mod ile işiniz bittiğinde, geri dönün ve Güvenli Önyükleme seçeneğini geri alın.
    Bu şekilde alınıyor güvenli moda. Bu adımdan sonra denetim masasından veya dosya konumu aç kısmından silmeye çalış ben öyle yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı