Kaspersky standart akıllı tahta virüslerini engeller mi?

Hocam artık tahtalar Linux ve Linux'a öyle Windows gibi kolay kolay virüs girmez ayrıca bu tahtalar zaten öyle 7/24 kullanılan şeyler değiller hocalar en fazla PDF indirirler virüs olacağını sanmıyorum olsa bile USB'ye geçmez diye düşünüyorum bu çok zor neredeyse imkansız.

Hayır milli eğitim tarafından zorunluluk getirildi Pardus kullanılacak diye biliyorum ben.

Hocam ben çoğu tahtada gördüm ilginç ayrıca milli eğitim zorunluluk getirdi diye biliyorum bir yerde görmüştüm.

Bizim okulda Pardus kullanılmıyor onu bilmiyorum.

Kanka tahtaya nasıl Kaspersky kursun ayrıca tahtalar Linux diye biliyorum ve okul yöneticisi değil öğretmen değil bunu yapsa yapsa okul yöneticileri ve öğretmenler kurabilir.
Windows 10 diye duyuyorum ben hep fakat bazılarında pardus yüklü sanırım. Ama linux'a zaten virüs bulaşma ihtimalide daha düşük windowsa göre.

İlginç benim gördüğüm tahtalarda Pardus vardı daha geçmemiş kullanıma demek ki yanlış bildiğim için özür dilerim.
Özür dilemenize gerek yok hocam. Olabilir siz böyle biliyorsunuzdur. Bilmemek ayıp mı. Belki ilerde dediğiniz gibi olur , bizde bilemeyiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı