Kaspersky Standart, Plus, Premium artık satışta

Güncelleme haberleri kısmında bildirimler açıksa gelmesi lazım. Hariic olarak da indirebilirsiniz My Kaspersky üzerinden. Konu başında gerekli bilgiler mevcut.
Haberler bölümünde 1 adet mesaj var, 01.03.2023 tarihinde gelmiş,

"Harika, yeni korumayı alan ilk siz alın"
"Daha fazla özellik, yeni görünüm yakında sizin olacak" yazıyor.

2 gün geçti ancak şimdilik güncelleme gelmedi.

Ücretsiz yeni sürümde web kalkanı koruması kaldırıldı mı ?

Son düzenleme:
Haberler bölümünde 1 adet mesaj var, 01.03.2023 tarihinde gelmiş,

"Harika, yeni korumayı alan ilk siz alın"
"Daha fazla özellik, yeni görünüm yakında sizin olacak" yazıyor.

2 gün geçti ancak şimdilik güncelleme gelmedi.

Ücretsiz yeni sürümde web kalkanı koruması kaldırıldı mı ?

Beklemek istemiyorsan yenilenmiş ücretsiz sürümü manuel indirip kurabilirsin. Web koruması devam ediyor ama eklenti için lisans istiyor her zamanki gibi.

Merhaba,

İptal sonrası ücret iadesi ne kadar sürede yatıyor? 10 gün oldu hala iade olmadı da.

Ben iade için aradığımda anında iade olmuştu. Bu durum kullandığın bankayla ilgili.

Veya Türkiye Kaspersky lisansım ile bir şekilde İngilizce Kaspersky Standard kullanabilir miyim?
Türkiyeden alınan lisans sadece Türkçe, Türkiye sınırları içinde etkinleştrilebilir.

Ben Kaspersky Standard'ın İngilizce global sürümünü kurmak istiyorum. Bir şekilde Global İngilizce sürüm Kaspersky Standard'ı nereden indirebilirim?

Son düzenleme:
Türkiyeden alınan lisans sadece Türkçe, Türkiye sınırları içinde etkinleştrilebilir.

Ben Türkiye lisansı ile şu anda İngilizce Kaspersky kullanıyorum. O yüzden bir şekilde Kaspersky Standard'ı da İngilizce kullanmak istiyorum.

Geri
Yukarı