Kaspersky Standart, Plus, Premium artık satışta

@Murat5038 o zaman 3 cihaz seçeneği olan paketi almak daha mantıklı sanırım.

Ayrı satılan VPN paketinin fiyatını biliyor musunuz? İlk defa bir antivirüs programı alacağım için konuya çok uzağım. VPN paketi ucuzsa 1 cihaz için olan paketi alıp ayrıca VPN paketi alabilirim. Çünkü kullanabileceğim 3 cihazım yok, VPN paketi ucuzsa ayrıca VPN paketi alabilirim.

Sizce hangisi daha mantıklı?

@Murat5038 VPN’yi ayrıcaya almak daha pahalıya geliyormuş, ben en iyisi 3 cihaz olan paketi alayım.

Son düzenleme:
@Murat5038 VPN’yi ayrıcaya almak daha pahalıya geliyormuş, ben en iyisi 3 cihaz olan paketi alayım.
Aynen 3 cihaz olması daha iyi hem AV paketi de ekstra gibi bir şey oluyor :) Otomatik yenilemeye dikkat edin sene sonunda neden bankadan kesildi demeyin devam ettirmek isterseniz ayrı tabi :) Çok indirimli olduğu için şahsen açık bırakırdım.

Arkadaşlar konuya açıklık getirmek adına yazıyorum. 1 bilgisayar 2 yıllık paketi alırsanız, 1 cihazda aktif kullanmak şartı ile istediğiniz miktarda kullanabiliyorsunuz. Herhangi bir sınır yok. Ben 1 bilgisayarlık paketi alıp hesabıma girip yükle kaldır yaptım, sorun olmadı. Hatta daha sonra cihaza format attım ve kullanmaya devam edebildim. Yapamasaydım iade başlatacaktım. Çünkü sık sık format atan pimpirikli biriyim. Tarayıcıdan hesabınıza bağlanıp, cihazı kaldırdığınız sürece tekrar kullanabilirsiniz. Tek cihazda kullanacaksanız 3 bilgisayarlık paketi boşuna almayın. Paranıza yazık olur. Ayrıca önerim plus paketidir. Eskiye nazaran görsel ve performans olarak gayet güzel iş çıkartmışlar.

Ben free sürümü kullanıyorum, neden otomatik güncelleme gelmedi ?
Kendin güncelleme dosyasını indirip kurman gerekiyor. Veya kaldırıp yeniden kurabilirsin.

Ben free sürümü kullanıyorum, neden otomatik güncelleme gelmedi ?
Güncelleme haberleri kısmında bildirimler açıksa gelmesi lazım. Hariic olarak da indirebilirsiniz My Kaspersky üzerinden. Konu başında gerekli bilgiler mevcut.

Ben de Kaspersky Internet Security kullanıyorum ve Kaspersky Standard'a geçmek istiyorum. Fakat Kaspersky Standard'ın İngilizce sürümünü bulamadım. Sadece USA sitesinde çıkıyor. Global İngilizce sitede eski ürünler çıkmaya devam ediyor.

Ben Kaspersky Standard'ın İngilizce global sürümünü kurmak istiyorum. Bir şekilde Global İngilizce sürüm Kaspersky Standard'ı nereden indirebilirim? Veya Türkiye Kaspersky lisansım ile bir şekilde İngilizce Kaspersky Standard kullanabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı