Çözüldü Kaspersky tam tarama %99'da kaldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Halit Efe

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. PC video, fotoğraf uygulama vs. açmıyordu Kaspersky ile deneyeyim dedim ve sanırsam trojan çıktı ve Kaspersky 99'da kaldı. Sizce sebebi nedir?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (86).png
    Ekran Görüntüsü (86).png
    769,4 KB · Görüntüleme: 105
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba. PC video, fotoğraf uygulama vs. açmıyordu Kaspersky ile deneyeyim dedim ve sanırsam trojan çıktı ve Kaspersky 99'da kaldı. Sizce sebebi nedir?

Kötü amaçlı yazılım tespit edildiği için ve senden gelişmiş temizleme istediği için takılı kalmış "bilgisayarı temizle ve yeniden başlat " dersen virüs silinecek ve tarama bitecektir.
Bilgisayarda Kaspersky kaçak olarak indirdiyseniz böyle sorun karşılaşmanız normal, Windows Defender yeterli olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:

Kötü amaçlı yazılım tespit edildiği için ve senden gelişmiş temizleme istediği için takılı kalmış "bilgisayarı temizle ve yeniden başlat " dersen virüs silinecek ve tarama bitecektir.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı