Kaspersky tarama 99'da kaldı

gleran

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Bugun trojan yedim maalesef. Hemen Kaspersky ile tam tarama başlattim ve PC'nin yuzde 99'unu taradi trojanli dosyaya geldi 99'da takili kaldi. Yaklaşik yarim saattir 99'da duruyor. Taradigi yerlerde bir sorun bulmadi virusu tespit ettigi icin mi bu kadar uzun surdu anlamadim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Virüs olduğu için bekliyor uzun sürer. Bende de 1 yıllık Kasperskt İnternet Security var. Bekliyceksiniz zararlı virüs bulduğunda orada bekler işlem yapar normal bekleyin.

Bugun trojan yedim maalesef. Hemen Kaspersky ile tam tarama başlattim ve PC'nin yuzde 99'unu taradi trojanli dosyaya geldi 99'da takili kaldi. Yaklaşik yarim saattir 99'da duruyor. Taradigi yerlerde bir sorun bulmadi virusu tespit ettigi icin mi bu kadar uzun surdu anlamadim.
Kaspersky o trojanı neden engelleyemedi acaba

Kaspersky o trojanı neden engelleyemedi acaba.

Kaspersky yoktu onceden trojan bulaştiktan sonra indirdim ilk kez virus bulaşiyor bilgisayarima.
Format atabilirim zaten oyun dişinda pek bir şey yok Kaspersky kaldiramazsa.
Virüs temizlendi deyip Kaspersky'ı kaldırmayın. Tam taramayı haftalık olarak belirli gün ve saate ayarlayın. Koruma ayarlarını da ayarlayabilirsiniz. Böylece rahatsız etmeden çalışır.

Deneme surumu var şu an normalde bilinçli bir kullaniciyimdir bilgisayari temiz kullanirim.
Hocam tuhaf bir şekilde tehdit bulamadi trojan uyarisi gelmişti Defender'dan ama kaldirdi herhalde kendisi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı