Kaspersky tarama 99'da kaldı

Kaspersky yoktu onceden trojan bulaştiktan sonra indirdim ilk kez virus bulaşiyor bilgisayarima.
Format atabilirim zaten oyun dişinda pek bir şey yok Kaspersky kaldiramazsa.

Deneme surumu var şu an normalde bilinçli bir kullaniciyimdir bilgisayari temiz kullanirim.
Hocam tuhaf bir şekilde tehdit bulamadi trojan uyarisi gelmişti Defender'dan ama kaldirdi herhalde kendisi.

Dostum, sonradan performansında herhangi bir düşüş oldu mu? Virüs sonradan kendisini gösterdi mi?
Şu anda seninle aynı durumdayım, jeefo adında bir trojan yedim. Kısa süre içinde Windows Defender'dan, virüsü karantinaya alıp, kaldır seçeneğini işaretledim. İçim rahat etmedi, Kaspersky kurup, tam tarama yaptım. Beş on dakikadır, yüzde 99'da taramaya devam ediyor. Hızlı taramadan bir şey çıkmadı, tahminim bundan da çıkmayacak. Sen sonradan bir sorun yaşadın mı? Konu hakkında bilgili arkadaşlar da, emin olmak için ne yapmamız gerektiğini söylerlerse çok iyi olur.
Kaspersky yoktu onceden trojan bulaştiktan sonra indirdim ilk kez virus bulaşiyor bilgisayarima.
Format atabilirim zaten oyun dişinda pek bir şey yok Kaspersky kaldiramazsa.

Deneme surumu var şu an normalde bilinçli bir kullaniciyimdir bilgisayari temiz kullanirim.
Hocam tuhaf bir şekilde tehdit bulamadi trojan uyarisi gelmişti Defender'dan ama kaldirdi herhalde kendisi.
Dostum, virüs sonradan kendisini gösterdi mi? Şuanda sistemin ne durumda? Seninle aynı durumdayım, trojan yedim ve KasperSky ile tam tarama yaptım. Bir sorun görünmüyor, fakat yine de içim rahat değil.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı